Упaковкa

Виготовлення упаковки

Друкарня LovePrint вже 5 років працює на ринку упаковки і має великий досвід у виробництві та розробці макетів і викрійок упаковки.

Картонна упаковка в Києві Упаковка з картону для крему в Києві Упаковка з картону в Києві

Друкарня LovePrint спеціалізується на упаковці малих і середніх тиражів. Ми чітко зайняли свою нішу в даних позиціях і зможемо запропонувати Вам найнижчі ціни на виробництві упаковки в Україні.

У нашій друкарні великий парк офсетного та цифрового обладнання , також монстр гібридної друку HP Indigo , який дає дуже високу якість краскооттісков . Також у нас є обладнання для всіх видів постпечатной обробки, висічка, ламінація, склейка, кашировка, тиснення конгрев, склейка.

Ви імпортуєте товар з Китаю і Вам дорого імпортувати його в упаковці ? Заощаджуйте свої гроші і замовте упаковку з картону, пластику, а також виготовлення великогабаритної упаковки у нас.

Упаковка з картону в Києві Картонна упаковка в Києві Упаковка в Києві

У Вас є невелике виробництво свого унікального товару , але друкарні пропонують Вам друкувати тільки великі тиражі ? І в цьому питанні ми допоможемо , у нас Ви зможете замовити тираж упаковки хоч від 1 штуки. Звичайно , найбільш вигідна ціна на одиницю рекламного вироби виходить в основному на тиражах від 500 до 1000 шт. і більше.

Проте ми зможемо Вам запропонувати вигідні ціни при друку упаковки від 100 шт!

Косметика, сувеніри, чай, оптика, лікарські препарати, ми надрукуємо і упакуємо для Вас все.

Телефонуйте до відділу продажу і ми з задоволенням відповімо на всі Ваші запитання: +38 (099) 658-99-22.

За бажанням замовника LovePrint здійснює доставку упаковки до дверей.

Замовити