Партнерство

Компанія Love Print пропонує спеціальні умови співпраці для постійних клієнтів, рекламних агентств, посередників і promo-організацій.

Рекламна продукція та поліграфія широко використовуються як у формуванні образу компанії в цілому , так і в просуванні окремих товарів і послуг. Стабільна та поважаюча себе фірма в першу чергу піклується про створення унікального бренду , щоб виділитись на тлі конкуруючих компаній.

Картонна упаковка оточує нас всюди: починаючи від логістичних компаній і закінчуючи магазинами , аптеками. Наша компанія готова вийти за рамки шаблону у виготовлені упаковки. Завдяки різноманітним формам і способам збирання , ми створюємо унікальні упаковки , які стануть вашою візитною карткою.

Обов’язковим атрибутом якісного дизайнерського одягу є пакувальні та постійні етикетки. Нанесення на етикетку важливої інформації–невід’ємний етап. Такі характеристики як розмір , склад тканини , рекомендації по догляду зроблять догляд за річчю простим. Бренд одягу буде користуватися більшою популярністю , якщо на етикетці присутній фірмовий логотип.

Останнім часом стрічки з логопринтом бренду стали незамінними. Брендовані стрічки підвищують впізнаваність компанії , спрощують піар і не віднімають багато коштів. Фірмова продукція користується на промоакціях , масових заходах. Цей спосіб пакування – кращий захист від шахрайства. За допомогою флексографії можна створювати стрічки з використанням різноманітних тканин.

Широкий спектр використання стікерів і наліпок допомогає компаніям досягти високих рейтингів. Паперові та плівкові наліпки можна приклеїти на будь-яку продукцію. Паперові стікери виготовляють за допомогою цифрового друку за короткий термін. Якщо потрібні прозорі або вологостійкі стікери, використовують офсет і шовкографію.

Ми готові співпрацювати з європейськими партнерами , створюючи унікальну поліграфичну продукцію. У порівнянні з цінами місцевих компаній наші послуги обійдуться в рази дешевше. Компанія Love Print готова до взаємодії з новими партнерами по всьому світу!

(З питань ексклюзивного партнерства писати в вайбер +380937711946)