Друкарня LovePrint

Друкарня LovePrint у Києві

Друкарня LovePrint стане вашим надійним партнером , джерелом натхнення , що допоможе в здійснені самих креативних ідей.

Якщо у вас є свій бред одягу , галантереї , аксесуарів ми допоможемо вам у розробці фірмового стилю з нуля , ребрендингу. А також на власному виробництві виготовимо для вас текстильні , шкіряні , дерев’яні , картонні бірки з логотипом , составники, розмірники , стікери , шильди , наліпки , коробки , пакети , пакувальний папір , друк упаковки , картонну упаковку ,брендовану у відповідності з вашими побажаннями.

Якщо ви бажаєте гарно упакувати подарунки для колег і партнерів в упаковку з вашим логотипом і зробити фірмові вітальні листівки , то вам теж у друкарню LovePrint.

Ваша компанія готується до участі у виставці , семінарі або конференції і вам потрібні пакети , папки , каталоги, листівки , візитки , офісна поліграфія . Ви вже знаєте , що можете зателефонувати або написати в друкарню LovePrint.

Якщо у вас є своя лінія косметики то надійні і гарні самоклеючі етикетки , з тисненням золотом або сріблом , барвисті або лаконічні для вас виготовить друкарня LovePrint.

Також ми робимо коробки і составники для постільної білизни , нашивки на одяг , шеврони , об’ємні наліпки, жакардові бірки , брендовані сатинові стрічки.

Наше обладнання дозволяє втілювати навіть найсміливіші ідеї в реальність. Ваші речі в упаковці від друкарні LovePrint стануть бажаним подарунком. Також , гарна , якісна упаковка миттєво підвищує ринкову вартість продукту.

LovePrint – це гарантоване вирішення всіх проблем!

Наща місія — це успіх наших улюблених клієнтів.