Блокноти для подорожей

Тревелбук – книга вашого життя

Блокноти для подорожей

Якщо ви збираєтеся в подорож, не забудьте придбати блокнот. Тревелбук – ваш щоденник, куди ви будете вносити враження про побачене, почуте. Кожна поїздка може зберігатися в окремому блокноті: Лондон, Токіо, Париж …

Тут можна залишати не просто записи, а залишати пам’ятні замітки у вигляді квитків на літак і поїзд. Якщо ви відвідуєте кілька міст в одній країні, можна купувати листівки і вкладати їх в кишені тревелбука. Зрозуміло, спогади про відвідані заходи і пам’ятки також зберігатиме блокнот мандрівника.

Друкарня LovePrint пропонує виготовлення та друк тревелбука на замовлення.

Можна створити спеціальний напис, який буде розповідати про те, в яку країну або місто ви їдете. Або віддайте перевагу безіменному виробу, який ви можете підписати власноручно вже в подорожі. Завдяки таким якісним і міцним матеріалами, як крафт-папір, бавовна, веллум і пружини, можна створити унікальний і неповторний тревелбук.

Правила ведення тревелбука

Навіть якщо у вашому будинку накопичилося багато скрап-альбомів, привезених з подорожей, справжнім блокнотом мандрівника вважається тільки той, який ведеться безпосередньо в поїздці. Просто красивий альбом з яскравими сторінками не перетвориться на тревелбук, тому купуйте виріб, спеціально призначений для цього.

Які правила ведення блокнота?

1. Завжди тримайте тревелбук під рукою.

2. Заповнюйте блокнот під час відпочинку або ланчу.

3. Нехай це будуть не каліграфічні записи, зате вони зроблені в режимі онлайн.

4. Обов’язково роздрукуйте і вклейте в альбом моментальні фото.

5. Використовуйте для оформлення декоративний скотч.

Разом з блокнотом захопіть ручку-клей, ножиці і скотч, щоб відразу формувати записи на сторінках. Блокнот мандрівника, привезений з далеких країн, не соромно буде продемонструвати рідним і друзям. Це частинка ваших пригод, життєвий багаж. Цілком можливо, що вам вдасться зібрати цілу бібліотеку тревелбуков.

Особливості виготовлення

Найбільш відповідним папером для блокнота є щільний крафт, а метод кріплення можете вибрати на свій розсуд. Це можуть бути пружини, кільця або шнурки. Папір для скрапбукінгу допоможе відокремити фон від сторінок. Щоб перетворити звичайні сторінки книги в яскраві і унікальні, можна використовувати маски, штампи, фарби-спреї і дистрес.

Поряд з квитками і візитками, можна збирати сувенірні монети, конверти, упаковки і талончики.

Зламайте шаблони: навіть якщо блокнот виготовлений для вертикального використання, то це не означає, що не можна перевернути його і зробити запис догори ногами, якщо у вас такий настрій!

Автор новини: Попова Татьяна