Папки для дипломних робіт

Дипломна робота: як вибрати папку

Папки для дипломних робіт

Незамінним атрибутом на захист дипломного проекту є папка. Роботу, в яку вкладено стільки праці, слід піднести в найкращому вигляді. Так само як людину зустрічають по одягу, будуть сприймати ваш проект зовні. Робота з унікальним вмiстом не буде оцінена гідно представниками державної комісії, якщо зовні проект виглядає неохайно. Тому слід заздалегідь подбати про вибір відповідної папки для диплома.

Вибір папки

Види папок для дипломів можуть відрізнятися різними критеріями. Зрозуміло, звичайна канцелярська папка не підійде для такого особливого випадку. Адже ви не щодня захищаєте дипломний проект! Від того, як ви представите свою роботу, буде залежати оцінка. Довга і копітка праця впродовж року може бути затьмарена заниженим балом тільки тому, що робота оформлена неправильно.

Основними критеріями вибору папки є:

• Матеріал.

• Дизайн.

• Колір.

• Конструкція.

Найбільш популярними різновидами папок є вироби з щільного картону, які можуть обклеюватися балкароном стандартних кольорів. Всім відомо, що дипломну роботу слід прошивати, тому всередині є клапани, між якими вставлено блок для паперу формату А4. В клапані по чотири отвори, крізь які протягується стрічка для прошивки. Також можна виготовити та надрукувати папку на болтах.

Особливості виготовлення та експлуатації

Друкарня LovePrint пропонує виготовлення папок для дипломів з термобіндери.

Щоб вклеїти блок в обкладинку, клей для термобіндера наноситься на корінець, потім вставляється в обкладинку і розігрівається. Корінець створений так, щоб клей надійно утримував блок. Товщина корінців папок може становити – від одного до двох сантиметрів. Залежно від того, скільки листів займає ваш дипломний проект, ви зможете підібрати підходящу папку.

При необхідності можна нанести на обкладинку напис золотом або сріблом, щоб папка виглядала презентабельно і акуратно. Зазвичай використовується вертикальне розташування, в якому найзручніше переглядати виконану роботу. Поверхня з картону може бути матовою або глянсовою. Можна додати замок-блискавку або кільцевий механізм, щоб зробити папку більш зручною.

Стильний зовнішній вигляд і надійний захист – головні переваги використання дипломної папки. Якщо виникне необхідність замінити один з листів проекту, це буде дуже просто зробити, завдяки палітурки або кріпленню. Пройшли ті часи, коли роботи оправляли вручну і витрачали на це багато часу.

Красива папка для диплома додасть вам впевненості в своїх силах і допоможе впоратися з цим завданням блискуче.

Автор новини: Попова Татьяна