Бирки на шапки

Бирки для шапок: невід’ємна частина дизайну

Бирки на шапки

Тканинні вшівні етикетки необхідні не тільки для одягу і білизни, але і для головних уборів. Щоб розуміти, хто виробник виробу, який склад сировини, і як доглядати за шапкою, потрібна бирка.

Виділити товар серед інших подібних можна за допомогою індивідуального дизайну бирки. Правила догляду за виробом будуть відображені у вигляді загальноприйнятих позначень у вигляді умовних знаків.

Друкарня LovePrint пропонує різні види бирок для головних уборів в залежності від специфіки виробу.

Які види бирок існують?

Текстильна етикетка містить склад виробу, розмір, правила догляду і зберігання, а також контакти виробника. Бирку покупець уважно вивчає під час придбання виробу, а в наступний раз звертає увагу на етикетку перед пранням.

Щоб бирка відповідала продукції і виглядала органічно на тлі товару, слід вибирати якісний друк бирок.

Залежно від різновиду головного убору існують бирки:

• тканинні;

• жакардові;

• картонні;

• шкіряні.

Для виробів, виконаних з дорогих тканин, які небажано псувати вшивними етикетками, можуть виготовлятися мініатюрні книжечки на скріпці, які містять детальну інформацію про товар.

Особливості виготовлення та дизайну

Наша друкарня пропонує найширший асортимент фактур етикеток, а завдяки сучасним способам нанесення інформації, можна створювати дуже красиві і якісні бирки. Розмір етикетки можна сформувати відповідно до ширини матеріалу і кроку друку, який може становити від 18 до 264 мм.

Що стосується стійкості фарби під час прання, то нейлонові і поліестерові етикетки зарекомендували себе якнайкраще. Якщо вам потрібний помітний і яскравий логотип, який стане візитною карткою компанії, то вибирайте спосіб гарячого тиснення.

Жакардові етикетки виготовляють шляхом вплетення кольорових ниток. Таким чином, можна захистити тканину від випадкового фарбування під час прання. Щоб уникнути «линьки», використовують плівкові або тканинні етикетки з інформацією, нанесеною стійкими фарбами за допомогою флексографії.

Полегшити споживачеві вибір режиму прання шапок або догляду за головними уборами допоможе тканинний ярлик із зазначенням конкретних рекомендацій. Дотримуючись правил обробки виробів, ви продовжите термін життя і уникнете псування.

Вшівні етикетки кріпляться з виворітного боку, а піктограми, які інтуїтивно зрозумілі кожному, допоможуть визначитися з особливостями експлуатації. Основними групами символів є чистка, прасування, сушка, прання і відбілювання.

Вибираючи серед тканинних етикеток, віддайте перевагу сатину. Блискучий, м’який на дотик матеріал, має чітко виражену тканинну фактуру. На поліестері відмінно тримаються фарби, а зображення виходить насиченим. Нейлон, незважаючи на дешевизну, має хороші експлуатаційні характеристики.

Уточнити подробиці друку і замовлення бирок для шапок можна у менеджерів нашої друкарні.

Автор новини: Попова Татьяна