Блокноти для записів

Робіть записи в блокноті!

Блокноти для записів

Чи знаєте ви, що блокноти для записів отримали поширення, завдяки хитрому пронозі-журналістові з Нью-Йорка?

Заповзятливий працівник хотів робити найпопулярніші репортажі, тому, щоб не витрачати час, він скріпив листи паперу на картонній підкладці.

Потім журналіст відривав листи з матеріалом, і посильний ніс їх в редакцію.

У перекладі з англійської «блокнот» означає група записів.

Так поліграфісти підхопили цю ідею, запустивши в маси.

Завдяки сучасним технологіям, можна створювати блокноти для записів, використовуючи різні способи обробки та друку.

Друкарня LovePrint пропонує виготовлення та друк блокнотів за найвигіднішою вартістю.

Види блокнотів

Виходячи з призначення, можна виділити наступні види поліграфічних виробів:

• робочі;

• вкладиші;

• кубарики;

• презентаційні.

Для малюнків, заміток, розрахунків використовують робочі блокноти, а вкладиші знадобляться для зберігання в папці. Іміджеві варіанти знадобляться як акційних раздаток і сувенірів, будучи невід’ємною частиною корпоративного стилю фірми. Кубарики – стопка відривних аркушів, які незамінні в повсякденному процесі.

Виробництво блокнотів

На першому етапі вибирається формат блокнота – А5, А6, А7. Поліграфічний виріб складається з блоку листів, підкладки та обкладинки. Все це скріплюється між собою. Залежно від того, де ви збираєтеся зберігати блокнот, вибирайте формат і розмір.

Потім слід звернути увагу на дизайн. При підготовці макета виконують в єдиному стилі підкладку і обкладинку вироби. Надати привабливості виробу можна за допомогою фотографій, графіки, атрибутики, ілюстрацій.

Листи можуть бути чистими – білими або світлих відтінків. Клітинні варіанти підійдуть для графіків, креслень, розрахунків, лінійні – для текстів, а блокнот з напівпрозорими мальованими зображеннями на аркушах є справжнім іміджевим виробом.

При виконанні друкованих робіт використовують різні матеріали. Підкладку і обкладинку виготовляють з картону, цупкого паперу. Щоб нанести зображення на обкладинку використовують каширування, шовкографію, офсетний або цифровий спосіб друку. Для листового блоку підійде папір тонший – близько 80 г/м2. Після друку обкладинку і підкладку доводять до досконалості за допомогою вирубки, перфорації, конгревного тиснення, ламінування, фольгування.

На етапі складання скріплюють всі частини виробу послідовно. Для невеликих блокнотів використовують скріпку або клейове покриття, для багатолистових виробів – пружини білого, сірого або чорного кольору. Скріплення можна провести по довгій або короткій стороні – в залежності від побажань замовника. Більш популярним варіантом є кріплення по короткій стороні, щоб можна було легко виривати і перевертати листи з записами.

Особливу увагу приділяють розробці дизайну продукції, оскільки затребуваність виробу аудиторією принесе позитивний результат для розвитку компанії.

Автор новини: Попова Татьяна