Плакати для кінотеатрів

Плакати для кінотеатрів

Плакати для кінотеатрів

Без афіш в кінотеатрах просто не обійтися. Яким чином глядачі дізнаються про те, які картини будуть демонструватися в кінотеатрі без яскравих і барвистих плакатів?

Найкасовіші і популярні фільми, зображені на плакатах, залишаються красуватися на стінах розважального закладу, як нагадування про давні враження від демонстрації картини.

Друкарня LovePrint виготовляє плакати-афіші, які містять текстову і графічну інформацію про заходи.

На плакаті є дані про проведення кіносеансу, крім того, постер містить ключові моменти фільму.

Основними даними для виготовлення кіноплаката є:

• назва картини;

• ім’я режисера або продюсера;

• головні актори;

• слоган фільму;

• жанр;

• країна виробник.

Особливості виготовлення плакатів для кінотеатрів

1. Текст повинен читатися з 10 метрів.

2. Дизайн не повинен рябіти.

3. Органічне зображення.

4. Картинка повинна відповідати жанру фільму.

Розробка дизайну кіноафіші під силу тільки фахівцеві з досвідом. Вибравши бажаний розмір плакату, створюють малюнок, що відображає суть фільму. Зазвичай для кіноафіш використовують крейдований щільний папір. Чим вище щільність, тим менше шансів, що плакат буде пошкоджений, перебуваючи на стіні.

Головна афіша дублюється дрібними примірниками А2, які можна розмістити біля кас, бару, в місцях великої прохідності відвідувачів. Формати А0 і А1 також користуються популярністю. Щоб плакат був помітний, він повинен добре сприйматися глядачем і викликати ті емоції, які хотів передати режисер фільму. Укупі з зрозумілим змістом плакат повинен добре проглядатися на відстані, привертати увагу потенційної аудиторії.

Як виготовити кіноафішу?

Великі плакати друкують офсетним способом. Використання сучасного обладнання допомагає створювати ексклюзивну продукцію. Після уточнення технічного завдання, можна почати виготовлення макета.

На етапі опрацювання концепції вироби і колірного фону узгоджується розташування написів і зображень. На етапі постпечатной обробки може виконувати ламінація або лакування. Перед створенням повного тиражу можна виготовити пробник, щоб внести правки по кольорокорекції або розташуванню тексту.

Афіші форматів А0, А1, А2 можна надрукувати цифровим способом, який відрізняється прекрасною передачею кольору. Вініл, полотно, глянець або напівглянець – серед сучасних матеріалів замовник зможе вибрати відповідний. Якщо планується розміщувати кіноафіші під відкритим небом, можна вибрати папір, стійку до впливів навколишнього середовища або обробити поверхню водно-дисперсних лаком.

Про подробиці замовлення і виборі матеріалів можна дізнатися у менеджерів друкарні LovePrint.

Автор новини: Попова Татьяна