Блокноти для конференцій

Блокноти для конференцій: суцільні плюси

Блокноти для конференцій

Засіб для запису інформації використовується з давніх-давен: ще стародавні торговці за допомогою ведення обліку відвантажували товари. Первісними блокнотами стали глиняні таблички. Поступово з’явилися нові модифікації блокнотів, досконаліші – сувої, береста.

В кінцевому підсумку, результатом типографського виробництва стали звичний для нас екземпляр. Блок листів, обкладинка, кріплення – такий шаблон виникає в голові при згадці блокнота. Незважаючи на колосальну популярність планшетів і комп’ютерів, блокнот продовжує свою історію, як найбільш зручний інструмент для передачі і фіксації інформації.

Які переваги блокнота?

• При ручної фіксації інформація запам’ятовується візуально.

• У деяких галузях і професіях неприпустимо ведення записів в електронному вигляді.

• Блокнот – можливість зробити запис тут і зараз.

• Не потрібно зарядка, очікування включення пристрою, як в гаджетах.

• Під час конференцій, семінарів, форумів легше зробити запис на папері.

Готуючи блокноти до конференції, слід подбати про відповідний дизайн з логотипом компанії. Використання власного бренд-бука дозволить вам залишити нагадування про фірму, обмінятися інформацією з іншими компаніями. Фірмові блокноти необхідні як невід’ємний аксесуар для проведення виставок, професійних свят, корпоративних заходів та ювілеїв.

Друкарня LovePrint виконає виготовлення блокнотів певного виду під індивідуальні потреби клієнта.

Основними варіантами кріплень листів є клей, пружина і скоба. Уточнити подробиці замовлення і розрахувати точну вартість допоможуть фахівці нашої поліграфічної компанії.

Бізнес-блокноти

Під час проведення семінару або конференції блокнот може стати частиною роздаткового комплекту. Таким чином, кожен з учасників зможе зафіксувати думки по ходу заходу, відобразити інші корисні записи традиційним способом. Персоналізований стиль допоможе зробити захід унікальним і незабутнім.

Щоб надати блокноту особливий дизайн, фахівці використовують постдрукарську обробку:

• Ламинация.

• Ультрафіолетовий лак.

• Тиснення.

• Конгрев.

Відмінною особливістю блокнота є можливість не просто швидко зробити запис, але і швидко її знайти. Крім того, можна вирвати лист з інформацією для передачі іншій людині. Щоб видалення сторінки було естетичним і простим, в блокноті можуть виготовлятися перфорації і насічки.

Цікаво, що в європейських країнах користуються популярністю блокноти з «заломленням». При необхідності можна швидко записати інформацію і передати листок. Наприклад, в складських комплексах для фіксації замовлення і етапів проходження видачі такі блокноти для записів незамінні.

За бажанням замовника на сторінках може розміщуватися спеціальна інформація – нумерація, штрих-код та інші.

Автор новини: Попова Татьяна