Ідеї для блокнота

Ідеї ​​для блокнота: все геніальне – просто!

Ідеї для блокнота

Для підтримки внутрішнього вогника креативу і творчості слід щодня робити начерки, записи, малюнки в блокноті. Інакше можна пропустити особливу ідею, яка могла б прославити вас на весь світ.

Які ідеї для блокнота можна вибрати?

• Блокнот, який заповнює не одна людина, а кілька

• Блокнот – щоденник

• Тренажер для дотепності

• Записи, що підлягають знищенню

• Книга плюсів і мінусів

• Керівництво з особистісного росту і вдосконалення

Отже, в блокноті, який стане спільним надбанням, повинні писати всі члени сім’ї або друзі. Через деякий час, можна буде скористатися записами як «машиною часу». Повернутися в минуле, прочитати спільні спогади, влаштувати вечір спогадів – це так захоплююче!

Якщо життя здається вам прісної і нудною, почніть знаходити в ній щоденний радості. І не забувайте фіксувати їх в блокноті! Лаври комедійних зірок не дають вам спокою? Почніть записувати власні гостроти в блокнот: з часом, у вас набереться ціла збірка жартів, з яким можна вже і на велику сцену.

Занадто багато негативу і стресових ситуацій? Позбавляйтеся від них разом зі сторінками блокнота. Один такий використаний антистресовий щоденник збереже нерви і допоможе позбутися від негативних емоцій швидко і креативно.

Любителі «покопатися» в собі можуть вести книгу своїх достоїнств і недоліків, коригуючи зміни.

Ваша мета – знайти своє покликання і усвідомити своє «Я»? Тоді ваш блокнот повинен стати особливою книгою життя, яка розповість про ваші падіння та злети.

Замовити та надрукувати блокнот за вигідною ціною можна в друкарні LovePrint.

Геніальні модифікації, або Як перетворити хаос в творчий порядок

Ніхто не змушує вас писати в блокноті каліграфічним почерком і акуратно заповнювати всі рядки одним кольором. Це нудно і одноманітно!

Але щоб зробити вашу записну книжку більш впорядкованим, знадобляться деякі корисності:

1. Блокнот краще підписати. Особливо, якщо це робоча книжка. Так при втраті у вас є шанс його повернути.

2. Якщо це не перший за рахунком блокнот, вкажіть порядковий номер або дату, щоб надати записнику індивідуальність.

3. Всередині обкладинки захована важлива інформація: номери телефонів, рахунків, адреси, розклад занять. Ніколи не записуйте паролі, коди і інші персональні дані, якими може скористатися зловмисник!

4. Не починайте блокнот з першої сторінки. Залиште п’ять листів для важливої ​​інформації або змісту.

5. Щоб блокнот перетворити в «довгожителя», йому потрібна міцна обкладинка. Перетворити звичайну записну книжку в особливу можна за допомогою обгорткового паперу і скотча.

6. Якщо в книжці немає закладки – зробіть її. Стрічка, тасьма, кручена нитка полегшить пошук інформації. Також для цього можна використовувати відрізні куточки, особливо якщо інформація розташована на сторінках, що йдуть підряд.

7. Кишеньки, петельки для ручок і олівців, ремінець для носіння – зручні функції, які можна зробити самостійно або відразу придбати ультрасучасний блокнот.

Автор новости: Попова Татьяна