Для чого потрібна бирка?

Для чого ж потрібна бирка?

Для чого потрібна бирка

В товарообороті не обійтися без маркування продукції.

Невід’ємною частиною процесу сучасної торгівлі є інформаційні дані про виробника, характеристики товару, вартості. Для цієї мети і використовують бирки.

Яскрава бирка торгової марки, що запам’ятовується, залишається в пам’яті споживача, щоб знову і знову формувати позитивний імідж про компанію.

Сьогодні прийнято маркувати все. Бирки та етикетки можуть виготовлятися з тканини, паперу, металу.

Застосування бирок

Якщо говорити про безпосереднє призначення бирки, то головна мета – донести потрібну інформацію цільової аудиторії.

Саме тому поліграфічні вироби так популярні. В першу чергу бирки необхідні самим виробникам для ведення обліку на складах, при транспортуванні і реалізації.

У зв’язку з цим бирки бувають

• Товарні.

• Складські.

• Багажні або транспортні.

• Попереджувальні та інформаційні.

За допомогою товарних бирок покупець отримує інформацію про конкретний виріб. Складські види етикеток незамінні для ведення обліку. При перевезенні транспортними компаніями не обійтися без багажних бирок. На різних підприємствах використовують попереджувальні етикетки, які можуть сигналізувати про небезпеку або інформувати про певні дії.

Бирки спеціальні

Існують спеціальні види бирок, які виготовляють з металу, картону, пластику і паперу. Наприклад, кабельне маркування із пластику необхідне в комунальній і телекомунікаційній сферах.
Термоклеющіеся етикетки можна наносити на одяг, щоб персоналізувати речі. Такі види бирок дуже популярні в лікарнях і клініках. Іменні написи наносять на халати персоналу за допомогою праски. Щоб дошкільнята і школярі не втратили і не переплутали одяг, використовують іменні бирки в непомітних місцях.

В супермаркетах необхідні маркувальні стікери з магнітною стрічкою, які служать датчиком для охорони. Такі бирки допомагають уникнути крадіжки в торгових центрах.

Виробництво бирок

Замовляючи бирки та виготовлення маркувальних виробів в друкарні LovePrint, ви отримаєте оригінальні і якісні вироби за вигідною вартостю.

Популярними розмірами для етикеток є 50 х 90, 85 х 55, 70 х 100мм. Для невеликих тиражів можна вибрати цифровий спосіб, а замовлення великої тиражності краще виконати офсетним способом.

За допомогою постпечатной обробки можна надати бирці неповторний вигляд. Перфорація, обрізка кутів, вирубка, фольгування, лакування – це тільки деякі способи обробки бирок. Важко назвати галузь, де не знадобляться бирки: їх використовують в сільському господарстві, ювелірних салонах, легкої промисловості.

Стилізація за допомогою вантажних бирок допоможе виділити ваш товар серед конкуруючих фірм. Вироби з висічкою або спеціальним кріпленням зручно вішати на різні товари – пляшки, флакони, одяг, аксесуари.

Автор новини: Попова Татьяна