Як клеїти вінілові наклейки на стіну?

Як клеїти вініл?

Як клеїти вінілові наклейки на стіну

У дизайні приміщень намітилося безліч нових тенденцій. Особливо цінується вільний простір в житловому приміщенні.

Крім того, слід приділити увагу екологічності та функціональності дизайну. Особливим трендом в усьому світі стали вінілові наклейки, за допомогою яких можна прикрасити кімнату.

Це цікаво! Вперше вінілові наклейки з’явилися у Франції. Так французькі дизайнери стали законодавцями моди не тільки на подіумах, але і в інтер’єрі.

Купуючи якісні наклейки, ви зможете насолоджуватися їх красою до п’яти років. До речі, наклейки з вінілу можна переклеювати на нове місце. Вироби середньої якості прослужать до трьох років.

Замовити вінілові наклейки за вигідною ціною можна в друкарні LovePrint.

Правила приклеювання

1. Поверхня повинна бути сухою, чистою.

2. До початку обклеювання нанесіть позначки для розташування різних елементів.

3. Всю наклейку можна відразу звільняти від підкладки: краще робити це поступово.

4. Щоб наклейка добре прилипла до стіни, малюнок ретельно розгладжують.

5. Скористайтеся ракелем для згладжування поверхні.

6. Коли монтажна плівка видалена, наклейку пропрасовують сухою м’якою тканиною.

Безпечна експлуатація

Якщо ви помітили, що приклеювання пішло Кособоков, то краще відірвати і переклеїти. Через тиждень зробити це буде набагато важче.

Оптимальна температура для приклеювання вінілових прикрас – від +10 до +15 градусів.

Коли наклейки наносять на пластик або скло, то їх приклеюють з того боку, де знаходиться глядач. Виворіт виглядає більш тьмяно, може мати смуги або бульбашки. Наклейки з вінілу бояться вогню і високої температури. Тобто, прикрашати батареї, плиту і чайник з допомогою наклейок не варто.

Зате з водою вініл «дружить». Деякі технологи навіть бризкають поверхню водою їх пульверизатором, щоб зручніше було розрівняти наклейку. Розчинники – «вороги» вінілової краси, тому краще змити забруднення спиртом.

Важливий нюанс! Вільне місце від краю поверхні дозволить стікери виглядати краще. Тому при замовленні наклейок враховуйте цей фактор.

Які поверхні підійдуть для вінілових картинок?

- Пластик і скло.

- Дерев’яні або металеві покриття.

- Фарби, лаки.

- Обштукатурені стіни.

- Шпалери.

Увага! Уникайте крупнозернистих і рифлених поверхонь, велюрових, текстильних обоек. Велика фактура стін або стель може вплинути не тільки на зовнішній вигляд зображення, але і на міцність адгезії.

Склад вінілової наклейки простий: паперова підкладка, вініл і малюнок з монтажною плівкою. Наклейки екологічно чисті і не виділяють шкідливих речовин в повітря. Завдяки підвищеній стійкості до вологи і світла, наклейки довгий час зберігають колір.

Особливою популярністю потрібні монохромні наклейки, які надають інтер’єру особливої ​​пікантності.

Автор новини: Попова Татьяна