Позначення на бирках одягу

Одежні бирки: вивчаємо під мікроскопом!

Позначення на бирках одягу

Покупка одягу завжди пов’язана з радісними емоціями. Вибрати одяг свого розміру або знайти річ певного бренду ми можемо за допомогою ярликів. Після того, як ви уточнили інформацію про виробника, країну виготовлення, матеріали, можна приміряти і купувати річ.

Уважний споживач ніколи не викине етикетку, так як вона є особливим керівництвом до того, як надовго зберегти придбану річ в ідеальному стані. Не секрет, що неправильний режим прання або чищення можуть зіпсувати одяг остаточно.

Спеціальні символи на бирці швидко і доступно розкажуть власнику про правильний догляд за виробом. За допомогою розшифровки символів, які можна зустріти на бирках, ви зрозумієте, як діяти в певному випадку.

Замовити якісні бирки для ваших виробів можна в друкарні LovePrint за найвигіднішою вартостю.

Режими прання

Здавалося б, що складного в пранні речей? Використання неправильного режиму прання може погубити річ і зіпсувати вам настрій. Як розібратися в тонкощах?

Зображення таза з водою говорить про те, що можна прати річ, використовуючи всі етапи, включаючи нагрівання, полоскання, замочування. Одна смуга, розташована під тазом, означає, що річ вимагає щадного режиму прання, дві – делікатного прання. Перекреслений знак таза з водою – прання заборонено.

Рука в тазі з водою – знак, що попереджає про те, що виріб не можна піддавати автоматичному пранню. Вказівка температурних режимів від 30 до 95 градусів допоможе правильно вибрати режим прання для певного виду одягу.

Режими прасування

Зім’ята річ потребує прасування, а неправильно вибраний температурний режим призведе до того, що ви просто спалите тканину або будете дуже довго намагатися розгладити складки теплою праскою.

Зображення праски свідчить про те, що річ можна гладити. Перекреслений знак – заборона прасування. Перекреслений пар в нижній частині праски забороняє відпарювання. Кількість точок на умовному зображенні праски означає температуру прасування. Одна точка – до 100 градусів, дві точки – до 150 градусів, три точки – до 200 градусів.

Режими хімчистки

Плями, що з’явилися на одязі – не привід розлучатися з улюбленою річчю. Отже, як знаки на бирці допоможуть правильно вибрати вид хімчистки. Перекреслений круг – хімчистка заборонена. Букви A, P, F позначають речовини, які допустимі при чищенні речі.

Смуги, розташовані по діагоналі вгорі або внизу, означають допустимі температури, кількість розчинника, використання парового режиму. Оскільки експерименти з хімічними речовинами в домашніх умовах зазвичай не призводять до очікуваного результату.

Краще віддати одяг в пункт хімчистки! Професіонали прекрасно розбираються в умовних позначеннях бирок, тому цілісності речі нічого не загрожує.

Режими віджимань

Від того, як ви будете сушити річ після прання, залежить її привабливість і збереження вихідного розміру.

Коло, розташоване в квадраті – це знак, що дозволяє сушку і віджимання в машині. Одна або дві смуги, розташовані внизу – сигнал про те, що слід використовувати щадний і делікатні режими при сушінні і віджиманні.

Кількість точок в колі – це режими сушіння: одна – щадна, дві – нормальна, три – швидка. Коло, зафарбоване чорним кольором – сушка можлива з налаштуванням подачі повітря без тепла. Перекреслений знак забороняє використання автоматичної сушки для речі.

Автор новини: Попова Татьяна