Наклейки на упаковку

Наклейки на упаковку

Наклейки на упаковку

Рекламні наклейки можна зустріти всюди – на транспорті, в магазинах, на упаковці. Незважаючи на гадану простоту виробництва, створення етикеток має певні нюанси.

Відмінними рисами рекламних наклейок, які привернуть увагу до упаковки, є:

• яскравий дизайн;

• тривалий термін служби;

• адгезія до різних матеріалів;

• можливість повторного переклеювання.

Щоб реклама продукту або товару була помічена, етикетка повинна бути яскравою і контрастною. Якщо виконати друк на папері білого кольору, то кольори будуть максимально соковитими.

Подробиці замовлення наклейок для упаковки можна дізнатися в друкарні LovePrint.

Розміщуючи наклейку в певному місці, замовник розраховує на те, що вона прослужить певний термін. Таким чином, слід підібрати матеріал, фарбу, клей так, щоб етикетку можна було експлуатувати деякий час.

Вибираючи певний вид наклейки, не слід забувати про матеріал, куди ви плануєте приклеїти стікер. Наприклад, одні етикетки прекрасно тримаються на склі, але зовсім не липнуть до дерева. Добре, якщо етикетка має особливість багаторазового приклеювання-зняття. Якщо мова йде про захисні стікери, то їх виготовляють так, щоб після одноразової спроби зняття, повернути на місце їх буде неможливо.

Навіщо потрібні наклейки на упаковку?

Виробники досить часто проводять акції, знижуючи ціни на продукцію. Випускати нову упаковку, яка розповість про умови конкурсу затратно і довго, а ось нанесення стікерів, які діють певний час – найзручніший варіант. Покупці, які звикли до стандартної упаковці, мимоволі звернуть увагу на яскраву пляму у вигляді етикетки.

Акції тимчасового характеру або лотереї, які проводяться на обмеженій території, легко позначити приклеюванням етикеток на товар. Замовник може зробити вибір матеріалу для виготовлення етикетки між прозорою і непрозорою основою.

Що стосується сюжетів для зображення на наклейці, то їх безліч. Зазвичай вибирають малюнки штрихові, що містять логотип торгової марки або компанії. Можна зустріти напівтонові зображення.

Отримати якісний результат можна тільки після уточнення таких деталей:

• розмір;

• орієнтація сторін;

• спосіб друку;

• матеріал.

Виготовлення товарних наклейок

Щоб надати наклейці товарний вигляд, потрібна машинна нарізка. Добре, якщо можливість відділення захисного шару заздалегідь визначена за допомогою надсечкі. При виготовленні наклейок складної форми виготовляється штамп для висікання. Поряд з пакувальними етикетками дуже популярні наклейки для особистого користування з кумедними і попереджувальними написами.

Основними варіантами друку наклейок є трафаретний, офсетний і цифровий. За допомогою трафаретного друку можна наносити білу фарбу на чорний фон, а цифрові наклейки добре виглядають з напівтоновими сюжетами. Традиційний офсетний друк підходить тільки для наклейок з паперу, що самоклеящейся. Можна використати цей вид нанесення фарби з УФ-затвердінням і використанням невсмоктуючих матеріалів.

Автор новини: Попова Татьяна