Папки з крафт-картону

Папки з крафт-картону: багаторічна міцність

Папка з крафт-картону

Карфт-лайнер або крафт-картон – особливий вид матеріалу, розробленого спеціально для створення плоского гофроматеріала.

Оскільки цей вид картону забезпечує особливу міцність, то папки стануть відмінним захистом цінних паперів від вологи, сонця і пошкоджень механічного характеру.

Крафт використовують для упаковки різних товарних груп в таких галузях як продукти харчування, косметика, хімія побутова, меблі та інші.

Замовити папки, виготовлені з міцного картону за спеціальною ціною, можна в друкарні LovePrint.

На картон легко наноситься друк, в тому числі і повнокольоровий, а привабливість зовнішнього дизайну зберігається довгий час.

Чому крафт-картон?

Розглянувши матеріал в «розрізі», ви відразу зрозумієте, чому так популярна продукція з крафт-картону. Верхній шар досить міцний, має пористість і стійкість до пошкоджень. Гладка красива поверхня надає естетичності виробу, а в поєднанні з печаткою високої якості дозволяє отримати ексклюзивний дизайн. Виворітний шар допомагає зробити матеріал жорстким.

Споживчими якостями матеріалу є:

• жорсткість;

• міцність;

• стійкість до підвищеної вологості;

• зносостійкість до механічних навантажень.

Папки для документів з крафта

Спеціальні вироби з щільного картону незамінні в кожної компанії для зберігання документації. Паперова сумка допомагає зібрати матеріали і захистити їх від пошкоджень різного роду. Отримати звіт у фірмовій папці буде набагато приємніше, ніж в прозорому файлі.

Крафт-папки незамінні при проведенні семінарів і виставок. У жорстких папках зручно зберігати матеріали для тематичних занять і конференцій. Міцні вироби з кільцевими механізмами і архівні папки не тільки красиво виглядають на полицях, а й зберігають вміст довгі роки в цілості.

Зрозуміло, фірмова папка з крафт-картону допоможе і в рекламі фірми. За допомогою постпечатной обробки можна створювати оформлення в відповідність до корпоративного стилю. Фольгування, лакування, конгрев, тиснення – це тільки деякі способи виготовлення зовнішнього дизайну папок.

Наша друкарня зробить персональні папки для кожного замовника. Колекція вирубних штампів для вибору відповідного варіанту. При бажанні можна розробити папки по індивідуальному крою. Повнокольорова картонна папка підкреслить фірмовий стиль корпорації. Міцна та надійна, легка в збірці і експлуатації папка стане незамінним атрибутом в повсякденній роботі.

На відміну від інших матеріалів крафт-картон відрізняється екологічністю і безпекою для навколишнього середовища.

Автор новини: Попова Татьяна