Наклейки на велосипеді

Велосипеди та наклейки: за і проти

Наклейка на велосипед

Незважаючи на те, що сучасні велобайки виготовляють зі зносостійких матеріалів, рано чи пізно на двоколісному транспорті з’являться сколи та тріщини. Мороз, вітер, дощ, пісок можуть пошкодити емаль, хромування і спеціальні покриття.

Це не привід розлучатися з об’єзженною «конячкою». Адже за допомогою наклейок можна замаскувати будь-які дефекти. Крім того, наклейки – це спосіб самовираження і специфічний прояв характеру байкера.

Призначення наклейок

• Маскування подряпин і потертостей

• Декоративна привабливість

• Безпеку пересування вночі

Велика деталь велосипеда – рама – страждає найбільше. Відновити емаль в точності неможливо, тому краще скористатися наклейкою. Якщо ви возите замок на тросі в скрученому вигляді, то він швидко натре емаль. Покриття стає не блискучим, а матовим.

Наклейка в районі «спинки» рами допоможе закрити зношене покриття. Захисні стікери і наклейки можна використовувати в інших місцях зіткнення, наприклад, в зоні виносу керма. Яскраві і міцні наклейки добре маскують неглибокі канавки в металі, які з’явилися від вібрацій.

Світловідбиваючі знаки захищають ваше життя, якщо ви рухаєтеся по загальній трасі і зводять зіткнення в темному місці з машинами і пішоходами до нуля. Сяючі стікери розташовують відповідно стандартним кольорам. Яскраво-червоні – це гальма. Наклейки білого кольору імітують зустрічні фари і приклеюються на передню частину рами.

Бічні стікери на ободі велосипеда можуть бути габаритами: підходять помаранчеві і жовті наклейки.

Замовити наклейки для безпеки можна в друкарні LovePrint.

Сяючі стікери виручать в ситуації, коли виходить з ладу стоп-сигнал або світлодіодна фара. За статистикою, наклейка на ободі знижує кількість аварій в Т-подібних перехрестях в темний час доби.

Перетворіть байк на витвір мистецтва!

Які наклейки можна побачити на велосипедах? Найрізноманітніші, починаючи від монстрів і вампірів і закінчуючи фірмовими наклейками виробників. Сяючі, захисні і декоративні наклейки друкують з різних матеріалів.

Найпопулярніший – вініл. Стікери з вінілу стійки до впливів атмосфери. Світловідбиваючі наклейки можуть виконувати з акрилової плівки з «дзеркальним» ефектом, яка відрізняється особливою міцністю.

Поради з наклеювання стікерів на велобайк

Наклейки на прозорій основі «придбають» колір рами, тому на розписної поверхні малюнок може загубитися. Зрозуміло, закрити подряпини і відколи прозорими картинками не вийде. Навпаки, ви тільки зверніть на дефекти увагу.

Шви зварювання і гострі кути – причини недовговічності наклейок. Намагайтеся уникати цих місць! Шатуни, штир сідла і перо рами – місця, куди краще нічого не клеїти. Для зняття стікерів скористайтеся спеціальним феном. Не перегрівайте поверхню, щоб не зіпсувати покришку і не перепалити раму. Прибрати залишки клею можна за допомогою бензину.

Автор новини: Попова Татьяна