Друк на пластикових папках

Друк на папках – поліграфічний імідж

Друк на пластикових папках

Продукція з цупкого паперу, картону або пластику давно використовується для зберігання важливих паперів.

Завдяки папках, можна сортувати, зберігати і систематизувати бланки, договори, угоди, контракти.

Поряд з перерахованими вище характеристиками, папка також несе ще одну важливу функцію – підтримання іміджу компанії.

Дизайн вироби повинен відповідати діяльності компанії, бути діловим і презентабельним.

Друк на пластику – боремося з безликістю!

У сучасних офісах найчастіше використовують пластикові папки, прозорі файли, куточки, конверти з кнопками. Бухгалтерські документи, рахунки-фактури, клієнтські договори, звіти – все зберігається в папках. Якщо на папці є логотип, то вона напевно не загубиться в купі паперів.

Нанесення назви та логотипу на пластик можливо за допомогою шовкографії або тиснення фольгою.

1. Шовкографія або трафаретний друк проводиться спеціальними фарбами. При цьому область запечатки не повинна перевищувати більше 250 х 200 мм. Такий спосіб не підходить для великих запечаток. Крім того, терміни друку на папці залежать від тиражу і кольоровості.

2. Тиснення фольгою найчастіше виконують в золотому або срібному кольорах. Але за бажанням замовника можна виконати друк фольгою червоного, зеленого, синього або іншого кольору. До того, як буде виконано тиснення на пластиковому куточку, доведеться виготовити кліше, розмір якого становить максимум 100 х 50 мм.

LovePrint пропонує друк на пластикових папках одним з цих способів. Логотип протягом довгого часу залишатиметься яскравим нагадуванням про вашу компанію.

Пластикові папки відрізняються щільністю, прозорістю, розміром. При нанесенні логотипу на пластик слід враховувати тип пластика, місце розташування малюнка.

1. Папка-куточок.

2. Папка на гумці.

3. Папка-конверт з кнопкою.

4. Папка-портфель.

5. Папка-конверт на блискавці.

Брендовое єдність компанії

Пластикові папки з печаткою – можливість каталогізації або сортування документів в офісі. Друк папки «з обличчям» незамінні на презентації, переговорах, виставці. В зручні «сейфи» для зберігання можна скласти листівки, проспекти, буклети, роздаткові матеріали та навіть канцелярське приладдя.

Маленький штрих – наглядна демонстрація того, як звичайна папка може кардинально змінитися за допомогою друку логотипу. Приблизний термін виготовлення печатки – від трьох до п’яти днів. Щоб нанести оригінальний фірмовий дизайн на папку з натуральної шкіри, ми використовує блинтовое тиснення.

Автор новини: Попова Татьяна