Матеріали для виготовлення упаковки

Упаковка: з чого можна зробити?

Матеріали для виготовлення упаковки

Упаковка – виріб, який зберігає властивості продукту або товару після виготовлення.

Завдяки упаковці, стає можливим тривале зберігання і транспортування продукції.

Важливо, що упаковка – популярний рекламний носій, тому дизайну її приділяється багато уваги.

Упаковка може бути м’якою, жорсткою, зовнішньої, внутрішньої, одиничною і групової.

Матеріали упаковки

1. ПЕТ-плівка – жорсткий матеріал, який використовують для термоформовочной упаковки. Відрізняється прозорістю, стійкістю до жиру, хорошою ударопрочностью і низьким коефіцієнтом водопоглинання. Застосовують для упаковки морозива, тортів, цукерок, а також для укладання викруток, кистей, гвинтів, цвяхів.

2. Металізована плівка має особливу стійкість до кисню і світлового впливу. Слід відзначити високий бар’єр стійкості до водяної пари. Використовують металізовану плівку в якості упаковки для квітів, подарунків, для зберігання печива, цукерок, кави, чаю.

3. Блістерна упаковка. Полімерна плівка різної товщини, яку формують за бажанням замовника. У блістер можна укладати не тільки один товар, але і цілий комплект з безлічі предметів. Прозорість упаковки дає можливість покупцеві розглянути товар ще до його придбання.

4. Туба – оригінальний і практичний вид упаковки для винних пляшок, цукерок, м’яких іграшок, канцелярії. Туба легка в транспортуванні і збірці. На пластик наносять логотип і зображення, а комплектація туби складається з тіла циліндра і двох кришок.

5. Коррекси – це формовані плівки ПВХ, ПС, ПП, ПЕТ, ОПС. Жорсткі, пластичні і еластичні коррекси можуть використовуватися для цукерок, тортів, фасованих салатів, парфумерії, аксесуарів.

6. Картонна упаковка – це ціле різноманіття коробок, ящиків, лотків. Дешевизна, зручність, простота використання, різноманітний дизайн – основні переваги картонної упаковки.

7. Паперова тара – це пакети і стіки. Для виготовлення упаковки використовують картон, крейдований ламіновану папір, ефалін, дизайнерський папір та крафт. Стіки – стильна форма упаковки порціонної продукції, наприклад, для цукру, перцю, солі, кави, чаю. Особливого поширення стіки отримали в ресторанах, кафе, поїздах, літаках, офісах.

8. Полімерна упаковка – плівка і саше. Саші – трьохшовні або четирехшовний пакет плоскої форми, який ідеально підходить для зберігання дріжджів, порошкоподібних, жирних, окислюються продуктів. Для медичних препаратів застосовують конвалют – упаковку у вигляді плоскої матриці з паперу або пластику з осередками.

У друкарні LovePrint можна замовити якісну упаковку, яка додасть товару оригінальність і впізнаваність.

Упаковка робить товар більш компактним, стильним, привабливим. Крім того, грамотно підібрана упаковка дозволить зберегти властивості продукту протягом тривалого часу.

Шукаєте підходяще місце для розміщення реклами та фірмової символіки? Тоді замовте яскраву і запам’ятовується упаковку!

Автор новини: Попова Татьяна