Картонна упаковка для напоїв

Від скла – до картону: зручна тара для напоїв

Картонна упаковка для напоїв

Довгий час напої розливали виключно в скляний посуд.

Незважаючи на екологічність, скло відрізнялося крихкістю, незручністю транспортування.

Поява картонних коробок допомогло усунути ці недоліки.

Види асептичної упаковки – хімічний та фізичний.

У першому випадку для стерилізації використовують хімічні сполуки, у другому – використовують миттєве нагрівання і охолоджені напою до розливу в стерильну упаковку.

Переваги картонної упаковки для напоїв

1. Легке зберігання і транспортування.

2. Мала вага.

3. Екологічність і легкість утилізації.

4. Можливість використання вторсировини.

5. Дешевизна упаковки з картону.

Це важливо! Матеріал, який використовується у виробництві картону, вважається відновлюваним ресурсом. Таким чином, можна мінімізувати шкоду довкіллю. У порівнянні з виготовленням ПЕТ-пляшок, для виробництва яких потрібні природні вуглеводні, виготовлення картону набагато економічніше.

Важливо! Купуючи напій в асептичній картонній упаковці, ви можете бути впевнені, що платите виключно за продукт, так як коробка важить всього 3% від загальної ваги.

Сфери використання картонних упаковок

На магазинних полицях можна виявити багато улюблених напоїв, які розлиті саме в картонну тару. Це і алкогольна продукція, і різноманітні соки, і молочні вироби. Крім того, в картон розливають нектари, супи, дитяче харчування. Асептичні упаковки використовують для питної води, мінеральної води, рослинного масла, томатних соусів.

Компанія Loveprint пропонує замовникам не тільки розробку дизайну, але безпосередньо створення картонної упаковки для напоїв.

Синонімами картонної упаковки для напоїв є наступні:

1. Тетрапак.

2. Асептична упаковка.

3. Комбіблок.

4. Тетрабрік.

Завдяки різноманіттю форм картонної упаковки для напоїв, можна створити унікальний дизайн продукції. Коробки можуть бути циліндричними, овальними, багатогранними, трикутними.

Особливості упаковки Tetra Pak

шестишарові матеріал складається на 75% з картону, а на 25% – з фольги та поліетилену. Кожен із шарів грає свою функцію, а в результаті картонна упаковка забезпечує безпечне зберігання напою, створюючи бар’єр проти негативних впливів і бактерій.

Це цікаво! У 1979 році відбулося космічну подорож, де використовувалися харчові продукти в упаковці Tetra Pak. Протягом останніх п’ятнадцяти років вага упаковки з картону знизився на 20% тому таке рішення найбільш легке.

Компактна упаковка займе мінімум місця при перевезенні в автотранспорті, розміщенні на складі, магазинної полиці або в холодильнику. Завдяки асептичній упаковці, можна обійтися без машин-рефрижераторів: тепер відправляти напої можна при будь-якому кліматі, в будь-яку погоду, на будь-яку відстань.

Автор новини: Попова Татьяна