Плакати до Дня Незалежності України

Плакати до Дня незалежності України

Плакати до Дня Незалежності України

Більшості замовників плакати відомі як спосіб донести до покупців інформацію про товари і послуги. Також агітаційні постери використовують напередодні виборів, щоб привернути увагу виборців до того чи іншого кандидата.

Святкові плакати – особлива галузь, яка використовується для прикраси приміщень і створення певного настрою. Попереду – особливе свято для кожного українця. 24 серпня вся країна з гордістю святкуватиме День Незалежності України. Щоб створити відповідний настрій, підготуйтеся до цього торжества заздалегідь.

Патріотичні гасла і зображення на плакатах української символіки – це основні сюжети святкових плакатів. Щоб зробити креативне поздоровлення і підняти настрій усім, хто святкує, можна привнести до плакату свої ідеї.

Напевно у вашій компанії будуть проводитися певні заходи, присвячені святу патріотизму. Спеціально розроблений плакат, в якому ви привітаєте співробітників або колег з цим особливим святом, оцінять всі.

Друкарня LovePrint створить плакат бажаного формату з паперу особливого сорту.

Для створення святкових плакатів може використовуватися глянець, пластик, металізована або дизайнерський папір. Підготовку макету можуть здійснити фахівці нашої друкарні. Досвідчені дизайнери допоможуть підібрати відповідний формат і сорт паперу.

Які характеристики враховуються при створенні плакатів?

• Дозвіл друку.

• Щільність плаката.

• Ширина і довжина виробу.

• Дата виготовлення.

• Тиражність.

Друк на постерному папері має відмінне співвідношення ціни і якості. Завдяки згорнутому виду виробу, його зручно транспортувати. Щоб отримати зображення найкращої якості, використовують фотопапір.

Особливості замовлення плакатів

Можна прикрасити святковий плакат логотипом вашої компанії, щоб надати індивідуальності поліграфічного виробу. Так відвідувачам магазину або офісу буде зрозуміло, що це саме ваша фірма вітає їх святом Незалежності України.

Популярні формати плакатів – А2, А3, В2. Ми створюємо плакати в мінімальні терміни, тому ви можете замовити виріб завчасно або в терміновому порядку.

Святковий плакат буде доречний на території кафе, салону краси, спортзалу, розважального закладу, торгового центру. У роботі ми використовуємо глянсову ламінацію і широкоформатний друк, яка дозволить зробити текст і зображення максимально чіткими.

Автор новини: Попова Татьяна