Як зробити бирку?

Як зробити бирку: дуже просто!

Як зробити бирку

Мова піде про хэнд-мейд, коли ви створюєте неповторні і унікальні вироби власними руками. Будь-яка річ, що має авторство, стає стократ цінніша та привабливіша, ніж товари, що зійшли з конвеєра.

Бирки та етикетки на речах, які куплені в магазині, розповідають не тільки про розміри і особливості експлуатації, але і є творінням індивідуальності. Якщо ви займаєтеся створенням глиняного посуду, в’язаних речей, плетених серветок, розписом шкатулок, то обов’язково слід вказати авторство. Людина, яка придбає ваш твір, зможе дізнатися ім’я автора, щоб звернутися до нього знову.

Самі з вусами!

Якщо ви отримуєте задоволення від того, що даруєте радість людям у вигляді ексклюзивних речей або декору для прикраси будинку, то спробуйте виготовити логотип власними руками.

Щоб виготовити бирку в домашніх умовах вам будуть потрібні наступні інструменти і матеріали:

• Термотрансфер для світлих тканин.

• Стрічка білого кольору.

• Принтер.

• Тканина, ножиці.

• Праска.

Зрозуміло, замовити виготовлення бирки або етикетки в поліграфічної компанії буде набагато простіше.

Досвідчені фахівці друкарні LovePrint швидко розроблять макет бирки і створять справжній іменний шедевр.

Якщо ви встали на самостійний шлях створення тканинної бирки, то скористайтеся одним з графічних редакторів, щоб створити етикетку. Заготовки роздруковують на принтері в отзеркаленном вигляді. Таким чином, при перекладі на тасьму логотип вийде таким, як потрібно.

Після того, як ви виріжете одну заготівлю, її укладають на тасьму. Накривають зверху тканиною і через неї гарненько проутюживают. При цьому температура праски і час впливу повинні відповідати рекомендаціям, які прописані на упаковці з папером.

Виробництво бирок професіоналами

Комусь здасться, що бирка – це дрібниця. Однак з дрібниць складається важливе. Дивлячись на товар, покупець бачить бирку, і вже прикидає, чи варто йому купити цю річ. Від чіткості, яскравості і якості виготовлення товарної бирки залежить кінцевий результат.

Бирка – джерело інформації про виріб. Не секрет, що погано віддрукована бирка може привести до відмови від покупки. Не з’ясувавши склад тканини або не розглянувши розмір, покупець просто піде. Дизайн бирки – важлива деталь. Гармонійне поєднання з кольором виробу має особливе значення. Щоб забезпечити не лише візуальну, але і тактильну привабливість, виробники замовляють рельєфні бирки.

Невеликий шматочок паперу з картону або паперу містить важливі відомості про виріб. Наша друкарня виробляє бирки для ювелірних виробів, одягу, багажу, пляшок та іншої продукції. Свердління отворів, персоналізація і нумерація – додаткові послуги при виготовленні етикетки. Для розробки нестандартного дизайну ми готові створити унікальний макет будь-яких форм і розмірів.

Автор новини: Попова Татьяна