Наклейки на телефон

Телефони з наклейками – прояви індивідуальність

Наклейки на телефон

Без телефонів вирішити будь-яке питання або дозволити собі спілкування з іншими людьми на відстані просто неможливо. Щоб тримати в руках улюблений смартфон було приємно, його хочеться прикрасити якось особливо.

Оскільки товарний ряд телефонів на сучасному ринку дуже різноманітний, існують спеціальні вінілові наклейки, які повторюють конструктивні особливості корпусу.

Замовляючи наклейку в друкарні LovePrint, ви отримаєте ексклюзивний дизайн і точні розміри виробу.

Вінілові наклейки друкують стійкими чорнилом на плівці з клейкою основою. Силуети і зображення можна фіксувати на різних поверхнях. Ламінація захистить яскраві кольори малюнка від вигорання і зробить вінілові наклейки ще більш ошатними і зносостійкими.

Які переваги вінілових наклейок на телефони?

• Вінілова плівка відрізняється стійкістю протягом 5-7 років

• За допомогою вінілу можна перетворити звичні речі в щось нове

• Наклейки витримують температурні перепади і не бояться води

• Гаджет стане більш приємним на дотик

• Наклейка захистить корпус телефону від подряпин і відколів

• Наклейки не блокують доступ до органів управління і коштують дешевше чохла

Для розробки макета вінілової наклейки необхідний исходник зображення з високою роздільною здатністю, картинка з інтернету або фотографія. Головною умовою правильного нанесення наклейки є дотримання температури навколишнього повітря в межах +15-20 градусів.

Матові або глянцеві наклейки – вибирати вам! Завдяки спеціально підібраною товщині вінілу, наклейку можна відклеювати та приклеювати неодноразово.

Вінілові «мотиви»: вибирайте краще!

Тематика вінілових наклейок для телефонів дуже різноманітна. Хтось вибере картинку із зображенням живої природи, хтось віддасть перевагу абстрактним химерним зображенням, а хтось захоче акцентувати увагу на власній персоні, вибравши наклейку з ім’ям або фото.

Свята, герої мультфільмів, казки, прапори – чого тільки не побачиш на телефонах! Цікаві текстури різних матеріалів виконані настільки реалістично, що здається, що корпус телефону виконаний з хутра, або шматка дерева, або кавуна!

Тюнінг власного гаджета можна проводити за власним бажанням так часто, як цього хочеться вам. Плівка знімається протягом декількох хвилин. І ось апарат вже готовий до нанесення нової вінілової наклейки. Наклейка ідеально облягає пристрій без скручувань по кутах.

Припиніть сіру одноманітність техніки! Зробіть світ яскравим і незабутнім за допомогою вінілу!

Автор новини: Попова Татьяна