Картонні папки для паперів

Подивіться в папці! Надійні «сейфи» для зберігання

Картонні папки для паперів

Офісну документацію зазвичай зберігають у спеціальних папках, особливо важливу документацію. Ті, хто не дотримується цього правила, можуть забути про акуратних стопках паперу і порядку в кабінеті.

Офіси та ділові центри неможливо уявити без такого атрибуту як папка для паперів. Папки можуть відрізнятися вартістю, мати різний дизайн і виготовлятися з різних матеріалів.

Матеріали папок

Папку вибирають відповідно до мети призначення. Збираючись на зустріч з компаньйонами або на доповідь до шефа, подумайте про те, яке враження ви справите. Папка – доповнення вашого образу, і то, як вона виглядає, може вплинути на результат зустрічі.

Основні матеріали для папок:

• Пластик

• Шкіра

• Картон

Пластикові вироби надійні і міцні, можуть відрізнятися формами і способом кріплення документів. Папки з пластику захищають паперу від промокання або зминання.

Папки з натуральної шкіри або шкірозамінника, безумовно, привабливі. Але вони доступні тільки керівникам організацій і бізнесменам. Солідна папка підкреслює особливий статус і значущість особи, але коштує досить дорого.

Папки з картону строгі і відрізняються строгими формами. Відмітна особливість такого виду папок – наявність швидкозшивачі або металевих скоб. Також виготовляють папки на зав’язках.

У картонних папках зберігають паперу формату А4. Серед інших видів папок картонні найбільш доступні за ціною. Не варто вважати папки з картону недовговічними! Завдяки постпечатной обробці і використанню особливих сортів картону, можна виготовити та надрукувати надійні та привабливі папки.

Переваги картонних папок

• Економічний спосіб архівації документів

• Легковаге і хороша щільність

• Незамінний засіб для зберігання цінних паперів

• Продукт для створення бренду або певної події

Вирубка, УФ-покриття, тиснення, ламінація – постдрукові методи обробки картону, які перетворюють папку на справжній витвір мистецтва. Такі вироби стануть в нагоді для проведення прес-конференцій, виставок, доповідей, семінарів. Презентація нового продукту вимагає відповідної папки для буклетів і рекламних матеріалів.

З питань створення макета і замовлення картонних папок звертайтеся до фахівців друкарні LovePrint.

Друк картонних папок

Шовкографія – дозволяє створити яскраві вироби, використовувати лак, золото, срібло. В якості основи використовують дизайнерський папір різних кольорів, щільності і текстури. Товщина картону не менше 300 гр.

При тиражности менше 1000 штук вибирають цифровий друк, а якщо потрібна велика кількість картонних папок, то використовують офсетний друк.

Автор новини: Попова Татьяна