Упаковка для ювелірних виробів

Діаманту – гідну оправу!

Упаковка для ювелірних виробів

Дорогі ювелірні вироби без упаковки втрачають свою цінність і можуть просто загубитися.

Зазвичай ювелірні прикраси придбаються в подарунок коханим і близьким людям, тому слід потурбуватися про якісну упаковку для кілець, сережок або кольє.

Вибираючи упаковку, звертайте увагу на якість виробу і надійність коробки. Інтригуюча і приваблива упаковка допоможе презентувати сюрприз гідно.

Види ювелірної упаковки

Якщо живі квіти виглядають чудово і в упаковці і без неї, то ювелірні вироби дарувати без коробочок або мішечків взагалі не прийнято.

Найбільш поширеними видами упаковки для коштовностей є:

• Скриньки.

• Футляри прямокутної форми.

• Квадратні коробки.

• Фігурні упаковки.

• Мішечки.

У скриньках зручно зберігати будь-які види коштовностей – ланцюжки, каблучки, браслети. У прямокутних футлярах зазвичай презентують годинник і браслети, а квадратні упаковки підійдуть для запонок, кліпс, сережок, кулонів. Презентувати невелику прикрасу красиво допоможуть химерні коробочки у вигляді бутона, ангела або серця. Компактність і багатофункціональність – основні переваги мішечка для ювелірних виробів.

Виробництво упаковки

Для виготовлення ювелірної упаковки друкарня LovePrint використовує різні види матеріалів.

Футляри створюють з картону щільних сортів, а декорують оксамитом або шовком. Упаковка може бути прикрашена логотипом компанії-виробника коштовностей. Всередині коробка відбувається поролоном, щоб надати конструкції обсягу.

Мішечки можуть виготовлятися з шовку, шкіри, органзи, фетру. При цьому розміри і форми тканинної упаковки можуть варіюватися. Спеціальний шнурок для затягування мішечка гарантує збереження вироби.

За бажанням замовників на тканини може бути виконано тиснення, тамподрук. Декор – не найголовніше у створенні ювелірної упаковки. Головним призначенням футлярів і шкатулочек є захист від ультрафіолету, пилу, механічної дії і втрати.

Нюанси ювелірні

Не варто думати, що упаковка потрібна тільки тому, хто купує виріб із золота або срібла. Різні моделі від економних до розкішних допоможуть вигідно презентувати ваші товари на вітрині ювелірного магазину.

Коли коштовності розсипом розкладені на стенді, вони зливаються в одну пляму. Якщо ж різні види ювелірних виробів розсортовані по коробках, покупцеві буде легше зробити вибір. Підвіски, годинник, брошки, кільця, ланцюжки – для кожного виду прикрас знайдеться відповідна упаковка.

Отримати консультацію у висококваліфікованих фахівців нашої друкарні можна абсолютно безкоштовно прямо зараз.

Автор новини: Попова Татьяна