Блокноти для творчих людей

Творити без зупинки, або Як вибрати блокнот для креативної особистості

Блокноти для креативних людей

Творчість – процес не тільки складний і захоплюючий, але й енерговитратний.

Люди, що займаються творчістю, постійно перебувають у пошуку рішень, способів.

Буквально на вулиці можна знайти привід для натхнення: неважливо, що це буде – кленовий лист або осінній дощ.

Розумовий процес стрімкий настільки, що іноді неможливо запам’ятати все, що приходить в голову.

Для таких творчих «напливів» бажано мати під рукою блокнот, який допоможе «затримати» геніальні думки та ідеї на папері.

Зрозуміло, для творчих людей потрібні відповідні записні книжки, так як традиційні способи в даному випадку будуть нудними.

Твори добро … і не тільки!

Яким може бути блокнот творчої людини? Якщо ви займаєтеся малюванням, то вам напевно сподобається блокнот, повний відомих картин і скульптур. Відчуваєте натхнення? Тоді просто домалюйте шедеври, вклавши частинку своєї душі у відому картину.

Це в житті заборонено писати на стінах і вікнах, а своєму блокноті ви можете писати на сонці, заході, море і навіть небі! Можливо, вам захочеться записувати всі свої розумні думки, що приходять в голову.

Кожен день у році можна генерувати певне висловлювання. Цілком можливо, що колись ваш блокнот стане бестселером, який стане в нагоді нащадкам.

Якщо ви мрієте про блокноті, створеному за вашої ідеї, то варто звернутися до професіоналів компанії LovePrint, які дійсно втілять мрію в реальність.

Блокнот для душі чи для … душа?

Думаєте, що під час купання неможливо робити записи в блокноті? Помиляєтеся! Щоб не розгубити натхнення, дизайнери винайшли водонепроникний блокнот. Записати риму, ідею, куплет можна тепер навіть в душі.

Чи може дизайнер носити з собою традиційний блокнот? Тільки як виняток. Куди веселіше варіант у вигляді симпатичної футболки на пружині. Якщо ідея прийшла під час подорожі або наради, то можна швидко зробити позначку в блокноті, який виглядає як інтерфейс комп’ютера або графічний дизайнер Photoshop.

Творчі люди – нестандартні особистості, що можуть заливатися сміхом, а вже через хвилину забутися в глибокій печалі. Зняти стрес і повірити в краще можна за допомогою незвичайного блокнота, з якого можна виривати листи, комкать їх, позбавляючись таким чином від стресу. Нічого, що з часом, товста записна книжка зменшиться в розмірах, зате ваш настрій буде райдужним і світлим.

Автор новини: Попова Татьяна