Новорічна упаковка з картону

Новорічна упаковка з картону

Новорічна упаковка з картону

Упаковка для подарунка до казкового свята – не менш важливий атрибут, ніж сам презент.

Відчуття свята, чарівництва дозволяє в рази збільшити радість від піднесеного сюрпризу.

Символом наступаючого 2017 року є Півень.

Щоб підняти настрій рідним і близьким, ви можете піднести бажаний подарунок в упаковці з симпатичним півником, Дідом Морозом, Снігуронькою або мультяшними персонажами.

Друкарня LovePrint намагається зберегти багаторічні традиції дизайну, гармонійно розбавляючи їх новинками. Незмінними залишаються лише якість продукції і терміни виконання замовлень.

Особливостями співпраці з нашою друкарнєю є

• авторський стиль;

• чіткі терміни поставок;

• суворий контроль всіх етапів виробництва;

• вигідні ціни і індивідуальна співпраця.

Упаковка з картону

Щоб подарунки до Нового року принесли добрі і яскраві емоції, заздалегідь подбайте про оформлення. Несподівана і креативна упаковка з картону допоможе створити важливе враження. Серед безлічі варіантів виробів ви знайдете офіційні і загадкові, жартівливі і нестандартні варіанти упаковок. Особливо популярними новорічними шаблонами є скринька, будиночок в снігу, шкатулка, ялинка, машина, замок.

Найміцніші коробки виходять з мікрогофрокартону. Якщо порівнювати цей вид картону з традиційним крейдованим, то його товщина в рази більше. Тришаровий картон має зовнішню проклейку папером, на яку наноситься друковане зображення.

За допомогою глянцевих і матових лаків можна надати мікрогофрокартону водовідштовхувальні властивості. Саме тому ви можете бути впевнені, що перепади температур, властиві для холодної пори року, не зашкодять упаковку. Додаткова перевага – різноманітність розмірів і форм упаковок.

Місткість коробки може становити від двохсотграмової скриньки до двокілограмового кейса. Невисока вартість, оригінальність дизайну, міцність – відмінні характеристики картонної упаковки. За допомогою ручок з ущільненого картону або шнура транспортування упаковки буде зручною.

Новорічна упаковка – ваш імідж!

Підійдіть до планування новорічних свят відповідально і завчасно. Від упаковки залежить враження, зроблене на покупців, партнерів напередодні святкової урочистості. Порадуйте співробітників і клієнтів оригінальними подарунками в ексклюзивній упаковці.

Торгові мережі, гіпермаркети, дитячі сади, школи і інші організації, які хочуть організувати свято, можуть скористатися замовленням упаковки за вигідною вартістю. Успіх заходу залежить від подарункової упаковки. Дозвольте атмосфері свята надовго залишатися в серцях малюків і дорослих!

Уточнити подробиці замовлення і створення упаковок з картону можна у наших менеджерів.

Автор новини: Попова Татьяна