Етикетки на шоколад

Етикетки на шоколад

Етикетки на шоколад

Шоколад – подарунок, який можна піднести і дитині, і дорослому.

Особливо, якщо етикетка виконана в індивідуальному дизайні з особливим вітальним текстом. Після додання унікальності шоколадка перетворюється в живу листівку, яка супроводжує солодкий презент.

Тепер не доведеться ламати голову над тим, що подарувати дорогій або близькій людині на торжество.

Зробити обгортку особливою і надати їй індивідуальності допоможе фото винуватця торжества на наклейці.

Замовити шоколадну обгортку, виконану в ексклюзивному стилі, за вигідною вартостю можна в друкарні LovePrint.

До слова сказати, шоколад з логотипом стане приємним сувеніром для клієнтів. Такий атрибут, що запам’ятовується, можна роздавати під час промо-акций.

Шоколадні премудрості

Шоколад – доречний подарунок для створення гарного настрою навіть без особливого приводу. Якщо молода людина хоче здивувати свою дівчину, то він може піднести їй солодкість в упаковці з фотографією улюбленої.

Індивідуальні обгортки можна замовити до таких дат:

• день народження;

• Новий рік;

• весілля;

• професійне свято.

Організовуючи свято для діточок, не винаходьте велосипед: малюки усі так само радіють цукеркам і солодощам, як і сто років тому. Щоб зробити дитячий день народження незабутнім, вручите у кінці свята кожному маленькому гостю батончик із зображенням іменинника.

Традиційно в магазині можна купити шоколад в звичайних упаковках, що нічим не виділяються. Унікальне зображення обійдеться зовсім недорого, а обгортка довго нагадуватиме про приємний подарунок, навіть коли шоколад буде з’їдений. Макет обгортки розроблять дизайнери з багаторічним досвідом.

З приводу і без: шоколадна феєрія

Ви можете замовити наклейки на шоколадні вироби вагою від п’яти до двохсот грамів. Наприклад, маленькі шоколадки стануть бонбоньєрками на весільному торжестві або дитячому святі, а велику плитку з фото можна вручити ювілярові.

Іменний шоколад не залишить байдужим винуватця торжества. Знаючи прихильності і захоплення іменинника, можна оформити наклейку в певному стилі, дозволивши ювіляру побувати в ролі короля, адмірала, генерала або супергероя.

Не думайте, що шоколад без фото виглядатиме нудно. Оригінальна наклейка у вигляді поштового конверта – чудовий презент працівникам офісу. Новорічні солодощі доречно буде прикрасити хвоєю і ялинковими іграшками.

Відмінними рисами співпраці з нашою друкарнею є:

• розробка унікального дизайну;

• точне дотримання термінів;

• контроль якості;

• сертифікована продукція.

Використовуючи різні методи друку і постдрукарську обробку, ми створюємо справжні шедеври дизайну. Шоколадні етикетки в індивідуальному стилі можуть бути прикрашені ламінуванням, лакуванням, фольгированням, тисненням.

Автор новини: Попова Татьяна