Новорічні бирки

Новорічні бирки: святковий настрій

Новорічні бирки

Оригінальне оформлення товарів – складне завдання. Прикрасивши сувенірну продукцію, косметику, подарунки до Нового року, декоративними бирками, ви зробите їх неповторними і такими, що запам’ятовуються.

Поряд з декоративною привабливістю, бирка розповість про склад виробу, властивості і компанію-виготівника. Святкові бирки – це не просто прикраса, а відмінний спосіб додати товару стилю та виразності.

Бирки, які виготовляє друкарня LovePrint, відрізняються не тільки унікальним дизайном і незмінною якістю, а й вигідною вартістю.

Бирки у вигляді сніговиків і ялинок не просто піднімуть настрій, а й зайвий раз підкреслять турботу компанії про клієнтів.

Різновиди бирок

• що вкладаються;

• підвісні;

• книжки;

• фігурні;

• коробки.

В упаковці з продукцією часто можна знайти картонні або паперові бирки, які розкажуть про особливості товару. Підвісні ярлики часто можна зустріти в магазинах одягу, аксесуарів. Такі бирки можуть бути односторонніми або двосторонніми. Книжечки складаються з декількох сторінок, на яких розміщені не тільки технічні дані, а й реклама продукції виробника.

На новорічних книжечках можна розмістити святкові поздоровлення, побажання, рецепти і багато іншої корисної інформації. Фігурні бирки – цікавий варіант оформлення товару. Вибирайте форми у вигляді ялинки, півника, сніговика, щоб підняти настрій покупцям. Передноворічні акції завжди цікаві для клієнтів. Можна виділити вироби зі спеціальними цінами бирками у вигляді сніжинок, щоб покупці швидко змогли знайти потрібні товари.

Переваги бирок

Завдяки специфічному рекламному матеріалу у вигляді бирок, можна не просто підвищити продажі і підняти авторитет компанії, а й збільшити кількість клієнтів. Красива бирка з цікавою інформацією може виглядати як витвір мистецтва, якщо за справу візьмуться професіонали нашої друкарні.

Основними перевагами бирок є:

• міцність і стійкість до температурних перепадів;

• зручність для клієнтів;

• універсальність і унікальність форми;

• низька ціна виготовлення;

• висока окупність.

Напередодні Нового року хочеться оточувати себе приємними і красивими речами. Коли виробник піклується про настрій клієнта, це сторицею повернеться. Покупці оцінять дизайн бирок і напевно повернуться до вас за покупками знову і знову.

Ми друкуємо бирки високої якості з виконанням різання, биговки. Крім того, замовникам доступні багато способів постдрукарської обробки бирок : лакування, перфорування, тиснення, фольгировання і інші. Розробити унікальний дизайн ярлика і розрахувати вартість замовлення допоможуть наші фахівці.

Яскраві і неповторні бирки на товарах не просто привернуть увагу, а й створять святковий настрій клієнтам. Це негайно позначиться на зростанні продажів і збільшенні популярності вашої компанії.

Автор новини: Попова Татьяна