Навчальні плакати

Навчальні плакати: вік живи, вік учись

Навчальні плакати

Сучасні плакати необхідні для ефективного процесу навчання. Завдяки наочності, закріпити теоретичні вміння і навички буде значно легше. Це допоможе поліпшити здатність до навчання і підвищити успішність.

Плакат є інформаційним інструментом для звернення до широкої цільової аудиторії. Незважаючи на появу безлічі інноваційних технологій, плакати як і раніше займають лідерську позицію в залученні уваги.

За допомогою поліграфічного виробу можна привернути увагу до подій громадськості, конкретної компанії, рекламованих товарів. В даному випадку плакат є невід’ємним навчальним посібником для засвоєння певної теми.

Друкарня LovePrint пропонує виготовлення навчальних плакатів для різних предметів. Особливостями співпраці з нашою друкарнею є якість виготовлення і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Вимоги до навчальних плакатів

• Зображення повинно бути чітким.

• Текст має бути видно з великої відстані.

• Правильна колірна гамма.

Навчальні плакати використовують у багатьох закладах, починаючи з дошкільних і шкільних установ і закінчуючи військовими частинами, школами водіння. Незамінними інструментами повноцінного навчання плакати стануть в технікумах, училищах, ВНЗах.

Навчальні вироби – це ознайомчі допомоги, що полегшують засвоєнням матеріалів. Головні вимоги до виготовлення – наочність і доступна вартість. Традиційно навчальні плакати виготовляють в стандартних форматах – А1 або А0, щоб їх можна було побачити з задніх парт аудиторій.

Виготовлення навчальних плакатів

Друк постерів виконується різними способами:

• Цифровий.

• Офсетний.

• Широкоформатний.

При малих тиражах можна скористатися цифровим способом, виготовивши плакат формату А3 на дизайнерської або паперу, що самоклеящейся. При середніх і великих тиражах використовують формат А1, надрукований офсетом. Широкоформатний друк використовують для банерів, інтер’єрної реклами та зовнішнього застосування. Для виготовлення навчальних плакатів використовують плоттерний друк на бекліті, транслюцентної плівці, поліестері або фотопапері.

Плакати, призначені для навчальних цілей, не повинні пістрявити. Інакше з великої відстані яскраві кольори зіллються в єдину пляму. Зміст плаката продумується ретельно. Зазвичай схеми і креслення, які стають основою, беруть в навчальній програмі шкіл, ВНЗ. У такому випадку зображення просто переноситься на папір в збільшеному вигляді. За необхідності можна додати додаткові дані, які роз’яснюють зміст плаката.

Розробкою макета займаються досвідчені фахівці нашої друкарні, а перед тим, як друкувати плакат, замовник схвалить макет.

Автор новини: Попова Татьяна