Корпоративний календар на 2016 рік

Подумайте про імідж: корпоративний календар 2016

Корпоративний календар на 2016 рік

Невід’ємною складовою будь-якої фірми є корпоративні календарі.

Варто поглянути на календар, як можна розпланувати робочий день і навіть цілий тиждень.

Саме тому важливо продумати дизайн і концепцію календаря, який стане «обличчям» вашої компанії.

Грамотно створений продукт подарує позитивні емоції, розповість про торгову марку, і стане незамінним предметом в офісі.

Різновиди корпоративних календарів

• Квартальний.

• Настінний.

• Настільний.

Квартальний звіт і … календар

Складним і одночасно затребуваним корпоративним календарем є квартальний вигляд. Незважаючи на певну шаблонність продукції, можна зробити календар нестандартним. Відмовившись від стандартних розмірів і готових блоків, можна створити особливий календар.

Календарна сітка, підкладки, бігунок – основні складові зручності квартального календаря.

Менеджерам і бухгалтерам просто не обійтися без календаря, тому слід продумати дизайн так, щоб календарна сітка була читабельною і чіткою.

Наша гордість – на стіні

Настінний календар – це справжній витвір мистецтва. Такий предмет інтер’єру може стати відмінним подарунком і декоративною прикрасою. Можна виготовити іміджевий продукт, який буде відображати характер бізнесу компанії. Для вирішення завдань маркетингу можна наповнити календар інформацією про послуги фірми, продукті, розповісти про специфіку діяльності компанії.

Використовуючи нестандартний формат, можна перетворити шаблонний календар в унікальний предмет. Каліграфія, авторські зображення є особливістю настінних календарів. Календарі, що висять на стіні, притягують увагу, а гарний дизайн, креативність ідеї привертають увагу.

Настільний функціонал

Якщо ви побачили свій корпоративний календар на столі у клієнта, вважайте, що головну рекламну задачу ви виконали стовідсотково. Настільний календар знаходиться буквально під рукою, тому важливо приділити увагу загальної концепції та поліграфічної складової.

Щоб інструмент став зручний для планування, слід створити сітку на квартал. Крім того, виріб має бути ергономічним і стійким. Корпоративний календар може мати незвичайне підставу, а за допомогою тиснення фольгою, вирубки і каширування продукт буде унікальним.

Замовити виготовлення, розробку та друк корпоративного календаря на 2016 рік в друкарні LovePrint можна вже зараз. Завдяки багаторічному досвіду роботи, ми ретельно вибираємо кращі сорти паперу для створення поліграфічних виробів.

Пікколо, ригель або пружина – такий вибір кріплень для корпоративного календаря. Складна післядрукарська обробка – гарантія того, що календар вашої фірми буде ексклюзивним. Ламінація, вирубка, тиснення – це тільки деякі види обробки, які допоможуть вашому календарем стати кращим.

Автор новини: Попова Татьяна