Наклейки для малюків

Для самих маленьких: наклейки

Наклейки для малюків

Стікери, які можна клеїти де завгодно, залучають навіть дорослих, не кажучи вже про діток, які кожну хвилину свого життя витрачають на освоєння нових просторів і отримання яскравих емоцій.

Корисні декоративні наклейки можна кріпити до столу, стільця, блокнота, зошиту або навіть наклеїти на стіну!

Всі наклейки, призначені для самих маленьких представників вашого сімейства, зроблені з безпечних і нешкідливих матеріалів. Тому прикрашати інтер’єр і меблювання малюка можна цілком безпечно.

Красиві зображення і малюнки, які оточують дитину, не просто роблять його життя цікавішим, але і піднімають настрій.

До речі, стікери з вінілу можна легко приклеїти до дзеркала, вікна або плитці. Рельєфна штукатурка і побілка – поверхні, до яких ви не приклеїте вініл.

Види наклейок для дитячої кімнати

• На стіну.

• На шафи.

• На шпалери.

• Композиції великого розміру.

Друкарня LovePrint виготовить наклейки будь-якого виду, які порадують вас якістю і яскравим зображенням.

Чари дитинства: створюємо казку

Оформити дитячу кімнату з вініловими наклейками буде досить просто. Ексклюзивні і оригінальні прикраси зроблять приміщення затишним, красивим. Обов’язково враховуйте прихильності і таланти малюка, щоб створити найбільш комфортну для нього обстановку. Наприклад, якщо малюк готується скоро піти в школу, то йому знадобиться стильний набір у вигляді букв-наклейок.

Кімнату хлопчика можна оформити такими сюжетами як літаки, автомобілі, монстри, подорожі, дельфіни. Для дівчинки кращими тематиками є казки, принцеси, динозаври, пташки, квіти.

Навчальні стікери допоможуть маленьким всезнайкам вивчати навколишнє середовище, розрізняти кольори, форми, предмети. Стікери на стінах і меблях допоможуть дитині освоїти необхідний багаж знань про флору, фауну, музику, математику. Яскраві повчальні наклейки – відмінна підмога для батьків і краща мотивація для дітей.

Різні зображення на теми інструментів, комах, овочів, фруктів, побуту допоможуть дитині заглибитися в певну галузь. Прикрасивши кімнату малюка наклейками, які світяться в темряві, можна перетворити приміщення в зоряне небо або казкову країну. У міру вивчення певної тематики наклейки в кімнаті можна міняти. Завдяки легкості наклеювання і зняття, це не завдасть вам проблем.

Дошкільнята і школярі за допомогою вибору певних наклейок продемонструють друзям свої захоплення та інтереси. Стікери, які можна клеїти на різні поверхні, можуть бути об’ємними, блискучими, пісочним. Прикрасивши нестандартними зображеннями зошити і щоденники маленького учня, ви підкреслите його індивідуальність.

Автор новини: Попова Татьяна