Картонні папки для архіву

Архівні папки з картону

Картонні папки для архіву

Як думаєте, де краще зберігати документацію – в громіздких шафах або в функціональних папках?

Крім того, меблювання може займати вільний простір в інтер’єрі, а каталоги архівних документів, розсортовані по папках, можна розкласти максимально компактно.

Знову ж, вартість комплекту архівних папок з картону обійдеться набагато дешевше, ніж придбання нових меблів.

Друкарня LovePrint виготовляє папки за стандартними розмірами і може створити вироби, які будуть адаптовані під кількість і розміри певних типів документів.

Завдяки зручності папок, їх традиційно використовують в офісі для високої продуктивності праці. Якщо робота з документацією є основою вашої діяльності, то без архівних папок не обійтися.

Стандартний формат архівної папки – А4, але ми можемо адаптувати виріб до формату А3 або А5.

Архівні папки: особливості

Основними матеріалами виготовлення архівних папок є:

• картон;

• микрогофрокартон;

• пластик.

В асортименті нашої друкарні ви можете знайти прості папки-швидкозшивачі, які складаються з двох листів, і короба, де можна зберігати не тільки цінні документи, а й інші папки. Палітурні папки виготовляють з ледерина, бумвініла і перкалю. Завдяки кишеням, зав’язкам і застібкам, вироби будуть зручні. Деякі вироби можна використати для зберігання паперів, інші – для файлів і тек.

Архівна папка з зав’язками дозволить отримати доступ до документів при розкритті, а завдяки внутрішній конструкції, експлуатація вироби буде максимально зручною. Коробки товщиною від 75 до 200 міліметрів незамінні для зберігання архівної та оперативної документації. Cтандартні розміри і міцність конструкції – переваги даного виду папок. Їх можна зберігати у вертикальному або горизонтальному стані.

Різновиди поліграфічних виробів

Серед наявних різновидів папок ви можете вибрати жорсткореброву або м’яку, з відкидною кришкою або кляммерами, швидкозшивач або куточок. Виготовлення та друк архівних папок виконується з палітурного кашированного або хром-ерзац картону. За бажанням замовника на лицьову частину папки може наноситися назву. Таким чином, ви отримаєте виріб, спеціально призначений для певної кількості документів.

Сфери застосування архівних папок:

• Кадрові служби.

• Обслуговування населення.

• Бухгалтерія.

• Зберігання підшивок журналів.

• Розміщення планів, креслень.

Міцний матеріал, з якого зроблені папки, гарантує збереження паперів від сонячних променів, пилу, вологи. Приведіть документацію в порядок, замовивши архівні папки або короби з картону за вигідною вартістю.

Автор новини: Попова Татьяна