Чому вигідно замовляти повний комплекс поліграфічних послуг у LovePrint?

Чому вигідно замовляти повний комплекс поліграфічних послуг?

Поліграфічні послуги LovePrint

Друкарня LovePrint здійснює повний комплекс обслуговування, починаючи від розробки макета і закінчуючи доставкою.

Вигода співпраці в даному випадку очевидна, адже в іншому випадку вам доведеться самим дбати про створення дизайну, переплачувати за покупку матеріалу, контролювати якість друку.

Головною місією нашої компанії є високий рівень виконання замовлення в заздалегідь обумовлені терміни.

Ми розуміємо, що від швидкості реагування залежить успішність бізнесу клієнтів.

Тому намагаємося зберігати довірчі і комфортні відносини з партнерами.

Переваги співпраці з LovePrint

Важливим інструментом рекламного просування є поліграфія. Завдяки якісної друкованої продукції, виробник може розповісти про товари, знижки, послуги. За допомогою поліграфічних послуг можна не просто розповісти про себе всьому світу, а й підтримати корпоративний дух на фірмі, привітати партнерів, важливих клієнтів.

Основними етапами виготовлення є:

– розробка макета та узгодження дизайну;

– додрукарська підготовка;

– друк продукції;

– постпресс;

– доставка упакованих виробів.

Завдяки тому, що ви довіряєте повний цикл виготовлення виконавцю замовлення, ви можете просто забути про це до моменту доставки. За час існування нашої компанії, ми створили злагоджений механізм виробництва, готовий втілити в життя будь-які задуми. Сучасне обладнання, якісна сировина, досвідчений персонал – причини, які дають нам упевненість в кінцевому результаті.

Чому ми не боїмося конкуренції?

Ми не боїмося конкурентів, які занижують ціни і намагаються переманити клієнтів разової вигодою. Багаторічний досвід роботи на ринку поліграфії дає нам впевненість в якості продукції і затребуваності у клієнтів.

Основними причинами роботи з нами є:

– економія;

– якість;

– універсальність;

– унікальний дизайн;

– терміни.

Завдяки роботі з дрібними і великими замовниками, ми може запропонувати їм спеціальні ціни. Гнучка система знижок приваблює постійних і нових клієнтів. Високий професіоналізм співробітників дозволяє отримувати гарантований результат. Контроль якості на всіх етапах виробництва – основна перевага.

Ми працюємо з різними друкованими технологіями: УФ-друк, шовкографія, флексография, офсет і інші. Широкий асортимент продукції говорить про універсальність послуг та сталий розвиток Карпат компанії. Часто друкована продукція потрібна терміново – напередодні виставки, презентації, корпоративу, укладення договору. Ми намагаємося вирішити будь-які завдання в найкоротші терміни, щоб не підвести клієнта.

Унікальна можливість замовити дизайн та друк в одному місці полегшує завдання замовнику. Крім того, ми надаємо постдрукарського обробку. Ви заощадите і час, і гроші, співпрацюючи з декількома виконавцями одночасно. До того ж, комплекс поліграфічних послуг обійдеться значно дешевше.

Замовляючи послугу в LovePrint, ви забезпечите безперервну комунікацію з діючими та потенційними клієнтами. Завдяки поліграфічної продукції, ви отримаєте потужний маркетинговий інструмент для просування. Ми, в свою чергу, подбаємо про ефективність та якість результату. Приклади наших робіт ви можете побачити на сайті.

Автор новини: Попова Тетяна