Як оформити плакати на весілля?

Модний дизайн: оформлення весільних плакатів

Як оформити плакати на весілля

Популярним в наш час декоративним елементом на торжестві є весільні плакати.

Жартівливі вислови – невід’ємна частина викупу нареченої, а потім можна прикрасити плакатами банкетний зал, де буде проходити свято.

Такий спосіб прикраси можна назвати найбільш бюджетним.

Незважаючи на те, що деякі користувачі вважають паперовий декор пережитком минулих років, прояв творчого підходу в створенні весільних плакатів миттю розвіє це помилка.

Різновиди плакатів

1. Класичні плакати малюють самостійно – за допомогою фарб або олівців. Такий вид плаката хороший, якщо серед ваших знайомих є художники. В іншому випадку на створення плаката піде тривалий час, а результат вийде так собі.

2. Плакат – аплікація. За допомогою фотографій нареченого, нареченої, батьків і гостей можна скласти барвистий колаж. Щоб плакат вийшов яскравим, доведеться постаратися. Крім того, слід визначитися з тематикою: наприклад, як все починалося, або історія кохання молодят.

3. Колажі в фотошопі – один із способів виготовлення плакатів. Доведеться попрацювати в спеціальній програмі, щоб вдало «вписати» знімки в наявні шаблони. Правда, потім доведеться ще роздруковувати їх, а якщо розмір плаката великий, то склеїти в загальне ціле картину.

4. Готові плакати, створені в поліграфії на замовлення. Щоб втілити свою ідею створення весільного плаката, звертайтеся в компанію LovePrint.

Стилістика і зміст

Написи на плакатах можуть бути повчальними, жартівливими, вітальними. Однак головне призначення плаката – кидатися в очі. Тому непоказний плакат можуть і не помітити. Якісні плакати, виготовлені в друкарні, можна виготовити в загальному стилі з банкетним залом, використовуючи певну колірну гамму.

Плакат – це не просто приємний сюрприз для молодят, а й можливість приховати дефект стін – вм’ятину або тріщину. Малюнки, що відображають майбутнє сімейне життя, або розповідають про цікаві історії з життя молоді будуть цікаві всім гостям.

Весільні фотосесії стали обов’язковою частиною торжества. Кожній парі молодят хочеться закарбувати моменти щастя на фото або відео. Додатковим реквізитом стануть плакати, стрілочки, таблиці романтичного змісту: «Люблю його», «Вона – моя доля», «Це любов» та інші.

Щоб не порушувати загальну стилістику, якщо весілля присвячена певній темі, плакати повинні відповідати. Ретро-весілля, піратська вечірка, морський тріумф, Гангстерські збори – кожен стиль вимагає особливого дизайну.

Автор новини: Попова Татьяна