Бірки: історія появи

Дивно, але бирки з’явилися ще задовго до того, як стали розпізнавальним знаком якості товарів.

Наприклад, грецькі умільці кріпили бирки на глечики для того, щоб можна було ідентифікувати, що всередині.

 

Щоб зацікавити покупців, власники мануфактур винайшли бирки, які стали справжніми лейблами, що характеризують імідж виробника.

Що таке бирка?

Бирка – французьке слово, що означає те ж, що і етикетка. Спочатку бирки більше нагадували ярлики, а потім стали барвистими і привабливими. Починаючи з дев’ятнадцятого століття бирки, перестали бути просто інформаційним повідомленням про конкретний товар, а більше стали нагадувати справжні витвори мистецтва.

 

Рекламні представники заслужено називають бирку «німим» продавцем.

Оскільки робити написи на кераміці, посуді та інших матеріалах дорого і складно, картонні бирки незабаром вийшли на лідерську позицію.

Картонні бирки: досконально і просто

Етикетки зручно прикріпити до виробу, щоб надати покупцеві важливу та актуальну інформацію. Важливе призначення бирки – привернути увагу! Що зображено на бирці? Будь-яка корисна інформація: адреса фірми, логотип, склад матеріалу та інші відомості.

Картонні бирки в Києві, які запропоновані в магазині loveprint, відрізняються високою якістю виготовлення і довговічністю. Яскрава креативна бирка приверне увагу і викличе бажання придбати товар.
Види картонних бирок:

Самоклеючі бирки можна прикріпити на будь-яку поверхню
З висічкою – підійдуть для маркування товарів
Навісні бирки для кріплення до одягу за допомогою шнура або стрічки
Текстильні нашивні бирки на одяг і аксесуари
Етикетка вшивний в Києві

Де можна використовувати бирки?

Картонні вироби використовують у багатьох галузях, де просто не обійтися без яскравих етикеток.

Одежні. Картонні бірки для одягу в Києві користуються особливим попитом. Можна замовити стильну, яскраву або стриману етикетку. За допомогою офсетного і цифрового друку, конгреву, шелкотрафарета або тиснення виготовляються паперові біркі.Далее замовник має можливість вибрати фінішну обробку – покриття глянцем, ламінацію, перфорацію, вирубку отворів, свердління і багато іншого.
Ювелірні бирки – найкраща реклама. На ярлику зазвичай вказують ціну, вага виробу, артикул, фірму-виробника. До ювелірним виробам бирки кріплять спеціальними пломбами.
Товарні бирки відрізняються різноманітністю форм, розмірів, кольорів, щільністю. До товарів бирки кріпляться за допомогою люверсів або кілець.
Цінники виготовляють з щільного паперу. На цінниках міститься важлива інформація, починаючи від ваги і дати виготовлення та закінчуючи назвою фірми і печаткою.
Прямокутні
З фірмовою символікою
З євроотвором
Ламіновані
Подвійні
Змістовні та стильні паперові бирки стануть гордістю будь-якого магазину і підкреслять всі достоїнства товару! Доставка бирок здійснюється по всіх містах України