Бирки для дитячого одягу

Для самих маленьких: іменні бирки

Бирки для дитячого одягу

Збереження дитячих речей – турбота батьків. Непосиди можуть забути про рушник в басейні, помінятися кросівками з товаришем або залишити джинси в роздягальні. Маркування речей стала справжнім порятунком для батьків, які хочуть одягати дитину якісно, ​​і при цьому не витрачати зайвих коштів.

Особливі мітки у вигляді квіточки або м’ячика допоможуть дитині відрізнити власні речі від чужих. Перевага бирок – іменна маркування посуду, одягу, інвентарю, аксесуарів малюка.

Які характеристики етикеток для дитячого одягу?

• Зносостійкість

• Зовнішня презентабельність

• Універсальність

• Безпека

• Доступна ціна і простота замовлення

Друкарня LovePrint виробляє бирки для вшивання метрики і етикетки для ідентифікації особистих речей дитини.

Збираючи малюка в табір, школу, дитячий сад, басейн, на танці, подбайте про збереження його речей заздалегідь.

Особливості дитячої маркування

Вшівні ярлики виробляють з нейлону або сатину. Сучасні технології дозволяють нанести інформацію фарбами, які стійкі до прання і хімчистці. Стандартна довжина бирок: 50-70 мм х 10-15 мм, але можливі індивідуальні розміри.

Основними різновидами маркування для дітей є:

• Вшивні нейлонові бирки

• Вшивні сатинові стрічки

• Термоклейові етикетки

• Взуттєві бирки

Нейлонові ярлики можуть вшивається в формі прапорця або плаката. Якщо в одежна шов вшивають вільний край, то це прапорець. Коли в горловину одягу вшиті обидва краї етикетки – плакатик. Нейлонові етикетки вшивають тільки в верхній одяг, що не стикається зі шкірою. Жорсткість матеріалу може заподіяти дитині дискомфорт. У той же час, зносостійкість матеріалу дозволяє надовго зберегти первозданну чіткість етикетки.

Сатинові вшівні ярлики можуть вшиватися в формі петлі або плаката, але обов’язково за обидва краю. Сатинові бирки підходять для маркування будь-якого дитячого одягу. Такий варіант ідеально підходить для вшивання в білизну, піжами, халати, так як матеріал приємний на дотик, відрізняється м’якістю. У порівнянні з нейлоновими ярликами сатинові коштують дорожче.

Щоб полегшити процес маркування одягу, використовують термоклеевие етикетки. Бирку наносять за допомогою гарячої праски, розмістивши прямо на текстильному виробі. Таким чином, ви можете нанести іменну бирку на будь-яку річ малюка.

Чи не переплутати взуття допоможуть взуттєві бирки, які зроблені з міцного синтетичного матеріалу. Інформація, нанесена на етикетку, довго не стирається. Завдяки рівномірному наклеювання, кінчики не відірвуться, а взуття буде експлуатуватися без найменшого дискомфорту.

Основна вимога до маркування дитячих речей і взуття – відсутність роздратування на ніжній шкірі. Для виготовлення основи бирок ми використовуємо гіпоалергенні матеріали, а для друку – стійкі і безпечні фарби на основі смоли.

Автор новини: Попова Татьяна