Іменні бирки для дитячого одягу

Бирки для дитячих речей: індивідуалізація

Іменні бирки для дитячого одягу

Новою послугою для зручності батьків стали бирки для речей молодших членів сімейства. Наклейки і етикетки з прізвищем і ім’ям дитини знадобляться в різних ситуаціях.

Етикетки стануть незамінними під час подорожей або відвідування виставок, дитячих днів народження та відпочинку за кордоном.

Відправляючи дитину в школу або садок, ви зможете бути впевнені в цілісності і безпеки його речей. Важливою обставиною є те, що дитина, на одязі якого є наклейка з ПІБ, телефоном, ніколи не загубиться.

Замовити виготовлення іменних бирок для одягу можна в друкарні LovePrint за найвигіднішими цінами.

Особливості виготовлення

Ми виробляємо бирки, які можуть містити не тільки особисті дані дитини, а й клас, групу, адресу, контактні телефони батьків. Такі дані як розмір, колір, зміст і матеріал вибирає замовник. Чим більше лейблів для дитячого одягу ви замовите, тим вигідніше буде оплата.

Вшівні етикетки можна використовувати для маркування спортивного одягу, майок, футболок, комбінезонів, курток, піжам та інших видів одягу. Навіть якщо в групі у дітей однакові куртки, куплені на розпродажі у брендовому магазині, ви ніколи не сплутаєте їх, завдяки іменним биркам.

Додатково можна нанести на бирку якийсь малюнок або зображення: наприклад, білочку або кошеня. Якщо ви збираєтеся їхати з групою дітей в подорож, то краще завчасно замовити іменні бирки для кожного. Можна виконати друк на білому або чорному нейлоні або сатиновій стрічці.

Види бирок

Стандартний розмір іменних ярликів вшивний типу – 50-70 міліметрів в довжину, 10-15 міліметрів в ширину. Але замовник завжди може привнести корективи в наявні шаблони.

Основними видами тканинних бирок є:

• Нейлонові.

• Сатинові.

Бирки з нейлону можуть кріпитися до одягу плакатиком за два краю або прапорцем за один. Такі етикетки підійдуть для маркування верхнього одягу, светрів, сорочок і спортивних костюмів. Сатинові ярлики м’якші на дотик, тому їх пришивають плакатиком або петелькою, зігнувши навпіл. Такий вид бирок використовують для піжам, майок, футболок.

Переваги іменних ярликів дитячого одягу очевидні. Іменні бирки легко пришити на машинці або вручну, не зіпсувавши одяг. Такий спосіб більш прийнятний, ніж підписування маркером або ручкою.

Чорнило мають властивість розтікатися під час нагрівання в пральній машинці і можуть зіпсувати весь одяг. Етикетка надійно тримається на одязі, а напис витримає випробування пари і гарячої води. Вожаті або вихователі, вчителі та батьки зможуть швидко знайти господаря одягу, якщо на ній є якісна бирка.

Автор новини: Попова Татьяна