Картонна упаковка для квітів

Упаковка для квітів: екологічний оригінальний картон

Картонна упаковка для квітів

Обрамлення для квітів повинно бути не просто красивим і оригінальним, але і має доповнювати живий букет.

Ароматні представники флори супроводжують нас впродовж усього життя, тому якщо ви часто даруєте або відправляєте букети, варто звернути увагу на ноу-хау, що стало популярним у всьому світі.

Ніжні стебла рослин від випадкового удару можуть зламатися, а в картоні квіти відчувають себе найбільш комфортно.

Картонна упаковка для квітів дозволяє доставити букет в цілості й схоронності. У порівнянні з паперовими і целофановими обгортками, які абсолютно не захищають квіти від пошкоджень, щільний картон є «стіною».

У картонних коробках можна створювати найхимерніші флористичні композиції, так як більш зручною і функціональної упаковки на сьогоднішній день ще не винайшли.

Вибираємо квіткові коробки

Флобокс або капелюшна коробка – ідеальний варіант для обрамлення живих квітів. Гладкі і елегантні картонні коробки дозволяють не просто розмістити букет, а й милуватися ним ще довгий час. Завдяки різним колірним рішенням і формам, можна створити неповторний букет і викликати захоплення у одержувача.

Друкарня LovePrint пропонує виготовлення коробок і упаковок з картону з можливістю нанесення символіки фірми.

Види флобоксів:

• пакет;

• ваза;

• капелюшні коробки;

• тубус.

Круглі коробки використовують для вітальних букетів. Якщо вам доведеться побувати на діловому заході або світському рауті, виберіть букет в тубусі. Ваза – хороший спосіб прикрасити живі рослини при оформленні вечірок і корпоративних заходів.

Складні форми ваз додають оригінальності, а флобокси у вигляді пакетів ідеально підходять для тих, хто постійно займається квітковим бізнесом. Висота флобокса зазвичай становить 25-30 сантиметрів, а діаметр може варіюватися в залежності від того, наскільки розкішний букет ви хочете піднести винуватцю торжества.

Виготовлення квіткової упаковки

Наша друкарня пропонує кілька варіантів упаковки стандартних шаблонів і може розробити виріб індивідуально. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте не просто якісно виготовлену міцну конструкцію з картону, а й зможете вибрати варіант обробки.

Клієнтам доступний широкий вибір матеріалів і форм, а нанесення фірмової символіки стане відмінним рекламним ходом для просування вашого бізнесу. Ми гарантуємо високу якість сировини і візуальну привабливість виробів.

На упаковки можна розмістити логотип, рекламні слогани, інформацію про компанію та все те, що ви вважаєте за необхідне.

Автор новини: Попова Татьяна