Картонні бірки: види, розміри і форми

Картонні бірки: форми, розміри, види

Картонні бірки

Економічним варіантом товарної маркування є бирка з картону.

Ярлики використовують для продукції, яка не схильна до механічного впливу, впливу УФ-променів, вологості.

Завдяки безлічі різновидів виробів, можна створювати унікальний дизайн бирок.

Друкарня LovePrint виготовить ярлики будь-якої складності, з одного або декількох елементів.

Недорого, ефективно і яскраво – так можна охарактеризувати стильні ярлики з картону. Маркувати за допомогою паперових етикеток можна як авторські вироби, так і ювелірні.

Доповнення у вигляді витонченої мотузки, крученої тасьми або стрічки атласною додадуть завершеність картонному лейблу.

Різновиди бирок з картону

Картонні бірки

Вироби можуть відрізнятися в залежності від сфер використання:

– ювелірні;
– одежні;
– навісні;
– товарні.

Паперові навісні бирки допомагають надати одязі певного бренду неповторність.

Навісний ярлик приверне увагу і донесе до покупця потрібну інформацію. Вказівка ​​товарного знаку та логотипу – відчутний крок у рекламуванні вашого бренду.

Ювелірні бирки містять інформацію про вартість за грам і артикул виробу. Оскільки кріплення до коштовностей проводиться спеціальними пломбами, вони вимагають особливої ​​специфіки виготовлення.

Картонні цінники містять інформацію про фірму, вартості, вазі, розмірах. На відміну від бирок ярлики більш змістовні, і включають в себе адресу фірми виробника, назва товару, сорт і дату випуску.

Основними достоїнствами картонних бирок є:

– екологічність;
– різноманіття декору;
– низька вартість.

Наша компанія виготовляє картонні бирки в термін до п’яти днів, а продукція виробляється на висококласному обладнанні. Якщо порівнювати сировину для виготовлення бирок, то воно істотно дешевше, ніж метал, полімер, шкіра або тканина. Навіть починаюча фірма може дозволити собі виготовити маркувальну фурнітуру без шкоди для бюджету.

Чари картонної бирки

Картонні бірки Картонні бірки Картонні бірки

Завдяки декоративним можливостям, можна виконати друк пантонами або повнокольоровий. За допомогою конгрева для отримання опуклості і заокруглення кутів можна створювати унікальні бирки. Фольгування, ламінація глянцева або матова додадуть виробам завершеність і зроблять їх міцними. Для створення бирок не використовуються токсичні матеріали, тому можна говорити про екологічність товарів.

Розмір виробу може бути будь-яким, а вартість залежить від кольору, форми, якості картону і терміновості замовлення.

Виходячи з призначення, бирки можуть бути постійними і пакувальними. Постійні довгий час знаходяться на товарної продукції, тому інформація повинна бути стійкою до стирання. Пакувальні зазвичай роблять з самоклеящейся паперу, яку легко відірвати, не пошкодивши товарну упаковку.

Найбільш простий матеріал для друку бирок – крейдований картон. Якщо ви хочете отримати унікальні розробки, створені за індивідуальним замовленням, тоді будуть використані микрогофрокартон, кольорова фактурна папір і дизайнерський картон. Залежно від щільності сировини – від 90 до 350 гр/м2 залежить і ціна виробу.

Приєднують бирку до товару за допомогою пластикового хомута, шнура, тасьми, шовкової стрічки. Таким чином, маркування неможливо буде видалити без розриву, що захистить виробника від крадіжок. Форма і розмір бирки підбираються відповідно до побажання замовника і особливостями товару. Наприклад, для жіночого одягу доречні бирки у вигляді суконь, а для чоловічої – у вигляді метеликів-краваток.

LovePrint пропонує розробку дизайну бирки з нуля за найвигіднішими цінами.

Автор новини: Попова Тетяна