Як зробити гарну упаковку?

Красива упаковка: піклуємося про зовнішню привабливість

Як зробити гарну упаковку

Щоб подарунок справив приємне враження, важливо піднести презент зі смаком.

Тоді сюрприз напевно запам’ятається винуватцеві торжества.

Щоб зробити красиву упаковку, можна придбати готовий варіант в магазині або замовити в друкарні спеціальну коробочку за розміром вироби: наприклад, в друкарні LovePrint .

Самі з вусами: самостійний «політ»

Щоб зробити упаковку своїми руками, не знадобиться особливого таланту.

Головне – засвоїти основні правила виготовлення.

Подарунок для чоловіка – оригінально і значимо

Варіантів презентів для чоловіків – безліч. Не забудьте позначити чоловічу «приналежність», виготовивши спеціальну елегантну упаковку. З білого картону вирізається шаблон упаковки. Потім виконуються згини і по них акуратно склеюється виріб.

Особливість пакету – комір «сорочки» у верхній частині, який слід доповнити метеликом чорного кольору і гудзиками. Всередину пакету можна покласти парфюмерно-косметичну продукцію, книгу, гаджет і інші корисні дрібниці.

Просто шоколадниця

Звичайна плитка шоколаду, подана в коробочці, перетворюється в особливе ласощі. Щоб зробити шоколадницю, знадобиться небагато часу. З яскравого картону виготовляється шаблон упаковки відповідно до розмірів шоколадної плитки.

Після виконання згинів по лініях, краєчки «крил» проклеюємо двостороннім скотчем. Коли «крила» приклеєні до задньої стінки – вийде кишеня для шоколаду. Закриту коробку по колу обклеюють скотчем, на нього приклеюють стрічку. Зверху можна прикрасити упаковку намистинками або аплікацією.

Шматочок торта? Із задоволенням!

Сховати приємний сюрприз можна в «шматочку торта»! Йдеться про упаковці у вигляді кондитерського виробу. Коробка складається з двох частин, одна з яких менше за розміром. Заготовки вирізають і склеюють по припуску. Велика частина стає кришкою для меншої. Зверху торт прикрашають трояндочкою і перев’язують тонкої мотузкою. Виходить дуже апетитно і красиво!

Чому варто звернутися до професіоналів?

Іноді бажання заощадити на упаковці і виконати її самостійно призводить до розчарування. Спокуса заощадити не призводить ні до чого хорошого, а результат не радує.

Доручаючи виробництво упаковки професіоналам, ви отримуєте безліч переваг:

1. Широкий вибір оформлення. Завдяки досвіду, фахівці компанії можуть запропонувати дійсно унікальні варіанти, яких ви не зустрінете ніде.

2. Надійність. Використання інноваційної апаратури і якісної сировини дозволяє нам створювати тільки високоякісну упаковку.

3. Індивідуальна робота з клієнтом. Незалежно від того, хто є нашим замовником, ми проявляємо уважність до кожного.

Автор новини: Попова Татьяна