Скільки коштує зробити календар?

Ціна послуги: скільки коштує виготовлення календаря?

Календар перекидний

Календар з’явився в Стародавньому Римі, і з тих пір міцно закріпився в побуті користувачів.

Зручність цього інструменту для розрахунку і планування часу зуміли оцінити багато ділові люди.

Різноманіття календарів дозволяє замовникам вибирати з різних шаблонів або створювати індивідуальний дизайн виробів.

Сувенірні, настільні, перекидні, кишенькові – це тільки деякі види календарів, представлених поліграфічними компаніями.

Що впливає на вартість календаря?

У першу чергу, розмір і формат вироба. Найбільш мініатюрними календарями є кишенькові види, а найбільшими – настінні. Замовники зуміли оцінити роль друкованих носіїв у повсякденному житті, і постійно використовують календарі.

У чому цінність календаря?

• Величезні можливості друкованих технологій.

• Практична мета використання.

• Незамінний рекламний інструмент.

• Кращий носій інформації про фірму.

• Різноманіття видів продукції.

Вартість замовлення календарів може збільшуватися відповідно до кількості цільової аудиторії. Припустимо, вартість настінного носія буде дорожче, ніж ціна кишенькових календариків.

У той же час, календар з ламінованим покриттям 100 мкм обійдеться замовнику дорожче, ніж сувенірне виріб. Такі нюанси виготовлення як передача кольору, обрізка кутів, якість обкладинки впливають на формування вартості продукту.

Заощаджуємо з розумом!

Багато замовників хочуть здешевити вартість друкованої продукції, але не хочуть, щоб це вплинуло на якість календарів. Компромісом стане виключення декору з дизайну і використання мінімальної кількості рекламних підкладок.

Розробка календаря з трехспіральним квартальним оформленням обійдеться недорого, а якщо замовити розробку дизайну на крейдованому папері, то вартість помітно знизиться . Пірамідки і будиночки – популярні види корпоративних календарів.

На вартість друкованої продукції впливають такі чинники

• Кількість аркушів у виробі.

• Розмір продукції.

• Вимоги до макету.

• Кріплення – пружина або ригель.

Компанія LovePrint швидко обробляє всі замовлення без «затягування» часу, а в докладному прайсі ви можете дізнатися стандартні тарифи на послуги друку календарів. Ми працюємо з надійними постачальниками матеріалів, тому вартість сировини у нас не буває завищеною.

Клієнт повинен чітко уявляти, для реалізації яких цілей необхідна друк календарів, і яку суму він готовий витратити на це. Якщо ви сумніваєтеся в правильності вибору, наші фахівці підберуть найбільш оптимальний варіант друкованої продукції.

Автор новини: Попова Татьяна