Виготовлення оригінальних візиток

Креативна візитка: яка вона?

Виготовлення оригінальних візиток

Білі прямокутники з кольоровим логотипом і текстом канули в лету. Щоб завоювати увагу користувачів, підприємці пускають в хід всілякі хитрощі.

Різноманітність форм, матеріалів, емброссірованіе, вирубка – це тільки найвідоміші способи додати оригінальності візиткам.

Наприклад, візитка у вигляді терки для сиру стане в нагоді в господарстві, а контакти адвоката, що займається шлюборозлучними процесами можна «розділити навпіл», розірвавши візитку посередині.

Ефектною візиткою для фітнес-тренера або майстра йоги стане рулон – килимок.

Контакти магазину скейтборду логічно розмістити на візитці у вигляді міні – дощок, а знайти телефон турагентства можна в спеціальному валізці – візитці.

Фотограф може замовити собі особливу візитку, яка зроблена як видошукач. Деякі замовники піклуються про клієнтів заздалегідь: наприклад, щоб прочитати текст на візитці персонального тренера, доведеться докласти зусилля, розтягнувши міні-еспандер.

LovePrint пропонує виготовлення самих нестандартних і ексклюзивних візиток за приємними цінами.

Види візиток

Щоб підкреслити статус і імідж, ділові люди йдуть на все. Цілком можливо, що вам вручать візитну карту з напиленням із золота. Ексклюзивно розповісти про себе хоче кожна компанія.

Оригінальні візитки ніхто не викидає: їх зберігають через незвичайного дизайну, і при необхідності – скористаються контактами.

Коли візитка стає не просто інформаційним носієм, а перетворюється на витвір мистецтва – це гарантує успіх.

Дизайнерські візитки виготовляють з різних матеріалів

1. Картон.

2. Сталь.

3. Метал.

4. Карбон.

5. Кевлар.

Для виготовлення особливих візиток фахівці компанії використовують ажурне плетиво, інкрустацію, емаль. Металеві візитки відрізняються колекційної цінністю і бездоганністю виконання. Зрозуміло, в порівнянні з паперовими візитками, металеві прослужать набагато довше.

Щоб визначитися з різновидом візитки, можна вибрати зовнішній вигляд серед шаблонів, запропонованих на сайті LovePrint, або створити унікальний дизайн. Приміром, на чорному папері дуже привабливо виглядають золоті букви, а якщо ще виконати двосторонній конгрев вироби, то візитка придбає обсяг.

Оригінальні форми – зірка, квітка, коло та інші допоможуть привернути увагу.

Візитка для відеокомпанії у вигляді кінохлопушкі не загубиться серед інших контактів – ви відразу відшукаєте оригінальний чорний прямокутник з пікколо. Візитки можна доповнити стрічками, шнурівкою, вирубкою, об’ємними елементами, тисненням.

Автор новини: Попова Татьяна