Друк папок з логотипом

Стовідсоткова реклама: папка з логотипом

Друк папок з логотипом

Папка – предмет багатофункціональний, який використовують в кожному офісі.

Зберігання документації, використання на презентаціях ми довіряємо папках.

Чому слід виготовити папку з логотипом, а не скористатися традиційними зразками, які запропоновані в магазинах?

Кожна компанія приділяє корпоративному іміджевого стилю чимало часу.

Фірмовий стиль повинен бути відображений у всьому – сувенірах, поліграфії.

Компанія LovePrint неодноразово виконувала виготовлення папок з фірмовими логотипами.

В залежності від призначення виробу, слід вибрати оформлення і матеріал.

Фірмові папки: види

З клейовим кишенею . Зазвичай такі папки виконують методом цифровий, офсетний або шовкотрафаретного друку. В якості основи можна вибрати дизайнерський картон, крейдований папір. Щоб папки були зручні в експлуатації, можна виготовити кілька кишень і навіть виготовити прорізи для візитних карток.

Цільнокроєна папка . Відповідні матеріали – щільна крейдований папір, дизайнерський картон. Друк зображення і тексту проводиться за допомогою шовкотрафаретного або офсетному методики. Поверхня папки стане більш презентабельною після використання матової або глянсової ламінації, тиснення, конгріву.

Папка-меню нагоді в ресторані, кафе. Грамотне складання меню – це тільки половина справи. Щоб не зіпсувати перше враження відвідувачів, слід подбати про гідне дизайні папки-меню. Щоб виріб стало «апетитним» ми використовуємо різні технології – тиснення, фігурну висічку, покриття плівками, дизайнерський папір.

Папки – реєстратори необхідні в кожному офісі. Зазвичай такі папки відповідають стандартному аркуші паперу – А4, А5, А6 . В залежності від товщини корінця туди може поміститися певну кількість листів: ця величина варіюється від 20 до 70 міліметрів . Реєстратори забезпечуються міцними кріпильними кільцями, спеціальними механізмами «з притиском», куточками.

Виготовлення кінцевого продукту залежить від якості матеріалів і правильності технологій. Наша компанія пропонує друк фірмових папок з логотипом будь-якого формату. Креативність дизайнерів фірми приведуть до народження нового шедевра і його швидкої реалізації.

Автор новини: Попова Татьяна