Місія

Головна місія друкарні LovePrint: створити ідеальні умови обслуговування, якості і ціни поліграфічної і рекламної продукції. Ми створюємо умови роботи з нашими замовниками тільки для довгострокового співробітництва.

Презентація друкарні LovePrint

У квітні 2010 року стартувала інноваційна інтернет – друкарня LovePrint.com.ua. Ядро концепції – це поєднання технологічно різних видів поліграфічних та публікаційних послуг для індивідуального підбору самого вигідного поєднання в залежності від тиражу і цілей замовника. Цифровий друк (друк малих тиражів поліграфічної продукції), офсетний друк (друк середніх і великих тиражів поліграфічної продукції), широкоформатний друк (друк банерів, білбордів, сітілайтів), а також абсолютно новий зручний інтерактивний інтернет – публікатор вашої типографічної продукції.

Основна місія компанії: Підвищити привабливість та ефективність рекламної кампанії, пакування, видання, презентаційного матеріалу, сувенірної продукції, POS-матеріалів, так економічно і екологічно, як ніхто інший.

Унікальність: Напевно, Ви часто стикалися з різними рекламними агентствами і друкарнями, де існує великий вибір рекламних послуг.

Унікальність нашої друкарні полягає в тому, що ми успішно поєднали різні види друку та абсолютно новий спосіб публікації.

Чому варто їх поєднувати? Іноді Вам необхідно надрукувати невеликий тираж запрошень (50-100 шт.), іноді велика кількість рекламних листівок для поширення на вулиці (5000-10000), іноді банерну вивіску на вулицю. Офсетний друкарня друкує лише середніми та великими тиражами (від 500 шт. формату А3), і ціну, яка вона вам виставить за невеликий тираж запрошень здивує, і Вам доведеться судорожно шукати друкарню, яка виставить ціну набагато нижче. Цей тираж явно для цифрової друкарні. І навпаки аналогічна ситуація може статися в тому випадку, якщо Ви працюєте з цифровою друкарнею, то ціна за 5000 листівок буде дуже висока.

Наша друкарня має свою власну виробничу базу офсетних і цифрових друкарських машин, наші співробітники підберуть для вас необхідний вид друку для конкретного замовлення, що дозволить не тільки заощадити фінансові кошти, але і дорогоцінний час для пошуку окремої друкарні.

Також ми надаємо послуги з незамінною широкоформатного друку, яка так актуальна сьогодні.

А тепер найцікавіше! Сенсація в світі «екологічної друку», абсолютно нова послуга – інтерактивна інтернет публікація будь друкарської продукції: каталогів, буклетів, журналів, книг і багато чого іншого.

Це чудове нововведення дозволить Вам не витрачати гроші на друк на папері презентаційних матеріалів вас чи вашої фірми (наприклад, друк сторінки каталогу вимагає великих фінансових вкладень).

Тепер можна БЕЗКОШТОВНО, публічно і дуже зручно виставляти інтернет публікацію на сайті Вашої організації, або показувати мультимедійно. Такий каталог не тільки зручний для читання з монітора комп’ютера, він також перегортається в режимі он-лайн, як ніби Ви просто взяли його в руки.